Teтово

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.209
Поени од реакции
78.749
Знаеш Албански многу добро ти, не се прави наудрен.
Пун е форумов со ликови кои знаат работи за мене што ја не сум ги знаел.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.209
Поени од реакции
78.749
Ако ти ги сметаш каурите ѓубре, тогаш ДА :D
Сеа ми текна. Тоа се оние свадба у ќеси што праеја.

Иначе, нормално дека се ѓубре. Затоа се праќат луѓе у Сирија да го чистат.
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
1.994
Поени од реакции
1.890
Сеа ми текна. Тоа се оние свадба у ќеси што праеја.

Иначе, нормално дека се ѓубре. Затоа се праќат луѓе у Сирија да го чистат.
Mislis se prakat luge vo Sirija, da se obucat kako da cistat gjubre? Samo sto obukata e mnogu teska, i toj sto dava diplomi, e mnogu strog, nekogas i smrtno seriozen ... So cicko Sem nema zafrkancii
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.852
Поени од реакции
7.541
Aбе конечно на Теута и текна да ги тргне количињата од плоштадот ? Гледам веќе некоја недела ги нема, а гледам одмонтиран е и ригишпилот што беше исто на плоштад.

Се знае зошто служи плоштад во еден град а не да биде луна парк за забава на дечиња. Количињата ете на спортски нека ги преместат ако досега не отишле таму, барем сега таму е луна парк.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Aбе конечно на Теута и текна да ги тргне количињата од плоштадот ? Гледам веќе некоја недела ги нема, а гледам одмонтиран е и ригишпилот што беше исто на плоштад.

Се знае зошто служи плоштад во еден град а не да биде луна парк за забава на дечиња. Количињата ете на спортски нека ги преместат ако досега не отишле таму, барем сега таму е луна парк.
Абе може немале доволно за рекет да плата..... xD
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
906
Поени од реакции
587
Абе се фрља ли негде асфалт, се затиња дупка некоја у градов, или се нема паре у општинска каса???
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
свекако ќе заврне па ќе ги затне..
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.441
Поени од реакции
5.396
гзот да и се затне на теута!
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Абе се фрља ли негде асфалт, се затиња дупка некоја у градов, или се нема паре у општинска каса???
Брат.....уште очекуеш нешто од "раководството" у општина?....
Све дур не им гори нив под г'з за некој дел од градов, тој дел нема да се попарне...
Ама како и да е, не губите надеж, кј и да е ќе бидемо у ЕУ....:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
У ЕУ има појќе од све нели? Таке да, овде ќе има појќе дупке и ред такви работе.
Јако!
 
Член од
7 јануари 2015
Мислења
906
Поени од реакции
587
ништо не ве разбрав. мислев на дупкеве по улицеве доле у градов. а горе завалија људиве од гробишта до два бреста ни улица више немаа....у турско време поарно било калдармисано.....цццц
 

Kajgana Shop

На врв Bottom