Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 февруари 2017
Мислења
93
Поени од реакции
62
Pozdrav treba mi look tv romania ako neko ima stream hvala
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831

frisko skenirani statusi !!!
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Iskreno, ja mislim da nas ovi sa exeneta zajebavaju i dobro se smiju. Otvore neki status na sat, dva i onda ga promijene. Mislim da je to u reklamne svrhe, nema veze sa unistavanjem i objavljivanjem ovdje ili bilo gdje. Jednostavno, oni tako hoce.
 
Член од
20 мај 2016
Мислења
69
Поени од реакции
64
pozdrav svima
imam jedno pitanj za sve forumase ako neko zna i ume ili ima
nude mi jedan android box kaze da moze se sve gledati i da sam preko neta pravi ubdate naj novije programe ako se pojavi neki novi program moje je pitanje dali je to moguce interesa imam ali nisam siguran da to tako ide pa zazo ovde pitam mozda neko ima odgovor na to hvala unaprjed svima.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Iskreno, ja mislim da nas ovi sa exeneta zajebavaju i dobro se smiju. Otvore neki status na sat, dva i onda ga promijene. Mislim da je to u reklamne svrhe, nema veze sa unistavanjem i objavljivanjem ovdje ili bilo gdje. Jednostavno, oni tako hoce.
100%, druze;),ma gde oni tu i mi[DOUBLEPOST=1526399591][/DOUBLEPOST]
pozdrav svima
imam jedno pitanj za sve forumase ako neko zna i ume ili ima
nude mi jedan android box kaze da moze se sve gledati i da sam preko neta pravi ubdate naj novije programe ako se pojavi neki novi program moje je pitanje dali je to moguce interesa imam ali nisam siguran da to tako ide pa zazo ovde pitam mozda neko ima odgovor na to hvala unaprjed svima.
da pravi vlastiti up (predlaze ti) i naravno KODI addoni se upaju kao i svugde, bezi od Androida ,to je djubre, jos naravno kinez??
 
Член од
20 мај 2016
Мислења
69
Поени од реакции
64
okey hvala ogorelica on kaze nije to kodi nego sasvim drugi software ali sve u svemu hvala na odgovor
 
Член од
9 јуни 2015
Мислења
154
Поени од реакции
84
samo ex yu -
Код:
 http://balkanstream.com:8000/panel_api.php?username=c3quIPXtR5&password=HyiiVPqYxl&type=m3u_plus
 
I

ilijao88

Гостин
http://176.67.214.8:8000/status

sad ima i u/p i token, ali radi

http://92.60.224.62:3018/status

kombinuj maske,ne treba token
a i onako ce to naci turci, za sat vremena
Taj prvi radi non stop i nikad nije bio ugasen, neki restrimerski...i ne treba nikakve u/p, ni tokene, radi standardno, ali je naravno uvek pun...

Ali zaista jedna od lepsih udp listi je bas exenet po pitanju i broja programa i svega, jedino sto nikad nije dugotrajan... Ali gde pise hd sve su FHD i nema da se malo malo gubi kao na iptv listama .ts juce su sve liste imale npr. HBO u nekoj sd rezoluciji, danas hd, izgleda da svi oni vuku sa istog izvora... Pogotovo ove nase domace liste... Zato su mi udp bolje kad je FHD ona je uvek FHD... i tako...
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Taj prvi radi non stop i nikad nije bio ugasen, neki restrimerski...i ne treba nikakve u/p, ni tokene, radi standardno, ali je naravno uvek pun...

Ali zaista jedna od lepsih udp listi je bas exenet po pitanju i broja programa i svega, jedino sto nikad nije dugotrajan... Ali gde pise hd sve su FHD i nema da se malo malo gubi kao na iptv listama .ts juce su sve liste imale npr. HBO u nekoj sd rezoluciji, danas hd, izgleda da svi oni vuku sa istog izvora... Pogotovo ove nase domace liste... Zato su mi udp bolje kad je FHD ona je uvek FHD... i tako...
Navukli se restrimeri :Ptako su se i pojavile arene u ful hd ali u većine su kratko potrajale.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom