Kajgana Tips - збогатете се за само 2 недели

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.662
Поени од реакции
6.525
Ццц Балинг не е во составот воопшто, а криво ми е оти се мислев помеѓу него и Линдберг, човекот до 9-та мин веќе 3 гола даде. И сораиндо беше зицер ахх...а за Порт не знам шо се резилеа кладилнициве со 1.5 граница :ROFLMAO:.
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Кај го најдовте Порт? Во СЛ и во Копачка го нема:(
Го имаше Порт у Копачка ми се чини, сеа глеам у тикетот не сум го ни пишал. Ќе сум затварал кладилници :pos:

Кај кур го најдов Лука да му ебам све па уште 2.20 квота вовововововововов готово им најдов дупка у коефициентите ехехеххее да бог да дупки у глава ми искочат
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.238
Поени од реакции
19.396
Го имаше Порт у Копачка ми се чини, сеа глеам у тикетот не сум го ни пишал. Ќе сум затварал кладилници :pos:

Кај кур го најдов Лука да му ебам све па уште 2.20 квота вовововововововов готово им најдов дупка у коефициентите ехехеххее да бог да дупки у глава ми искочат
Чекај бе,без нервози, сеа ќе влези во второ.
Или нека не влегува, 1 квота бајо мој.
Многу пикери начука Динар во репка, лудак, Тоурна + тој новиот шо влета наместо Мем.
Ако изигра Лука барем 15 минути на оваа шуплива Данска одбрана и куца 2 комада јана мајка да е.
 
L

Löwe

Гостин
Мечов се гледа дека ич не им е значаен и на едните и на другите. Како за „последно место“ да се игра. Се изнаратираја со нови комбинации и глупости.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
996
Поени од реакции
1.763
Го имаше Порт у Копачка ми се чини, сеа глеам у тикетот не сум го ни пишал. Ќе сум затварал кладилници :pos:

Кај кур го најдов Лука да му ебам све па уште 2.20 квота вовововововововов готово им најдов дупка у коефициентите ехехеххее да бог да дупки у глава ми искочат
Го немаше, а нормално уште одма излезе + ...
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
За денес последна надеж, од најлошото ракометно првенство за мене ИКАД, од хазардерска гледна точка за мене.

.
Како бе, најдоброто досега за типување првенство. :D

Излегоа многу - на тим голови, два пати Х, играчи...

Еве и вечерва Сораиндо, Мортенсен излегоа веќе +, Хансен се надевам -, и после уште Канељас и Ривера +...
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Не знам зошто отидов на тикетов без Мае, Порт и Карабатиќ... сум се затрескал у овој Гигу како божем девојка ми е да го ебам. Бог да чува.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Чекај бе,без нервози, сеа ќе влези во второ.
Или нека не влегува, 1 квота бајо мој.
Многу пикери начука Динар во репка, лудак, Тоурна + тој новиот шо влета наместо Мем.
Ако изигра Лука барем 15 минути на оваа шуплива Данска одбрана и куца 2 комада јана мајка да е.
Supelkata svan vleze ili sum go jadel :D

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
B

Beginner

Гостин
Ентериус уште 1 гол и Готферсон уште 2 ајде.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.662
Поени од реакции
6.525
Екберг аир да не видиш гол шо даде на празен гол на 30 сек до крај на 7 разлика и ми го уништи ливчето :tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.150
Поени од реакции
3.421
Екберг аир да не видиш гол шо даде на празен гол на 30 сек до крај на 7 разлика и ми го уништи ливчето :tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
Реално плачеше за плус , утна лесна ситуација при крај, плус од пенал погоди статива, греота ќе беше да не го дадеше плус :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom