UEFA Champions League 2017/18

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1.538
Поени од реакции
747
Пишав и на друга тема, ама и овде. Випнет ги има откупено правата само за ЛШ (без ЛЕ) за 2018-2021, ама само за Хрватска, не за цел регион како што беше случајот со Арена. Со останативе земји за кој ТВ правата одеа во пакет (Македонија, Србија, Црна Гора, БиХ) сеуште нема информација.

Што се однесува до каснењето тоа искрено ми е најголем проблем, ога резултатот го гледаш на нет, а на Макс ТВ нема абер. На Тотал ТВ искрено е побрзо ама и тамо касни СК. За ептен упорните само ловење на сат фидови му е мајката.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.374
Поени од реакции
42.567
Макс ТВ каснат не кабловските.
Тоа беше периодот кога ја немаше секаде Спорт Клуб, па кај нас ги пуштаа бугарите на диво секоја сабота и недела од кабелската. xD
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Аман па вие каснило, па не си ја штиклирај утакмицава шо ја гледаш, толку ли е тешко.

Утре газење на Тотенхем нубовите.
forza!! :roker:
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
Аман па вие каснило, па не си ја штиклирај утакмицава шо ја гледаш, толку ли е тешко.

Утре газење на Тотенхем нубовите.
forza!! :roker:
Максимум што ќе извлечете е 1-1, јас типувам 2-0 за Тотнем :icon_lol:
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.046
Поени од реакции
17.712
Според мене било каква победа на Јувентус утре ќе значи 90% пласман понатаму. Не е битно дури и 2-1 да тепаме, било каква предност ќе ни одговара страшно за реваншот.

Ако изгубиме од Тотенхем дома или ако испаднеме ќе треба да се самозапалам. Поголема брука би било од губење на титулата во Италија од Наполи.
 
L

Löwe

Гостин
Според мене било каква победа на Јувентус утре ќе значи 90% пласман понатаму. Не е битно дури и 2-1 да тепаме, било каква предност ќе ни одговара страшно за реваншот.

Ако изгубиме од Тотенхем дома или ако испаднеме ќе треба да се самозапалам. Поголема брука би било од губење на титулата во Италија од Наполи.
Wowowowow синкир со Хадерсфилд играте.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
3-0 за Тотнем у сред Торино.
Ако, ако потценувајте :D
Ако изгубиме од Тотенхем дома или ако испаднеме ќе треба да се самозапалам. Поголема брука би било од губење на титулата во Италија од Наполи.
Не разбирам, шо е толку страшно? Не е Арсенал или Андерлехт....
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.588
Поени од реакции
10.227
Според мене било каква победа на Јувентус утре ќе значи 90% пласман понатаму. Не е битно дури и 2-1 да тепаме, било каква предност ќе ни одговара страшно за реваншот.

Ако изгубиме од Тотенхем дома или ако испаднеме ќе треба да се самозапалам. Поголема брука би било од губење на титулата во Италија од Наполи.
translation:



 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom