Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
Kad stavljas konfiguraciju za Sentry onda ona ništa ne vrijedi ako nema INFO
broj BOTS , proxy i type of list (mail-user)
Pa tko je rekao da nema info , evo ti npr. od ini file seeling team , postano danas prije 2 ure

Info:

use normal combo

proxy: no

bots: max 3!

capture: only valid account.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Treba prvo provjerit kolega , a ne bezveze nesto komentirat a vjerovatno nisi niti otvorio file.
Ovako ispada da ti nesto znas o Sentry a u stvari neznas nista

evo ti i od jucer file king-box.club postano jucer

Info:

combo user:pass

proxy: no

bots: max 3

capture: only valid!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prvo ispeci pa onda reci


Jos ce ispasti da ti nesto znas o sentry , ha ha ha

evo ti jos jedan da imas, nek ti se nadje i ovaj naravno ima info
Sentry_MBA_ok2.se_Configure_ini
 
Последно уредено:
D

Dreambox820

Гостин
Pa tko je rekao da nema info , evo ti npr. od ini file seeling team , postano danas prije 2 ure

Info:

use normal combo

proxy: no

bots: max 3!

capture: only valid account.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Treba prvo provjerit kolega , a ne bezveze nesto komentirat a vjerovatno nisi niti otvorio file.
Ovako ispada da ti nesto znas o Sentry a u stvari neznas nista

evo ti i od jucer file king-box.club postano jucer

Info:

combo user:pass

proxy: no

bots: max 3

capture: only valid!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prvo ispeci pa onda reci


Jos ce ispasti da ti nesto znas o sentry , ha ha ha

evo ti jos jedan da imas, nek ti se nadje i ovaj naravno ima info
Sentry_MBA_ok2.se_Configure_ini
Stvarno mi cfg.netreba , vec mi se dopada odgovor :)
 
Последно уредено од модератор:
Член од
1 март 2017
Мислења
420
Поени од реакции
237
Ta manite se njega, vidi se da kopira sve da crackingitaly... ne tražite pomoć od njega nego od smo jednog kruga ljudi koji ovde i znaju da pomognu i na koji način...
Mogao si barem napisati ostalim kolegama koji je to krug ljudi koji ovdje znaju da pomognu, pa da ostali članovi znaju kome se treba obratiti kad im treba nesto pomoci , ovako samo spamas ovu temu a nikakve koristi od tvojih postova.
Spusti balun na nogu kako bi se reklo pa se lijepo angaziraj ovdje malo , pomozi nekom , podijeli koji file , ucini bar nesto korisno za ovaj forum.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.833
Pa tko je rekao da nema info , evo ti npr. od ini file seeling team , postano danas prije 2 ure

Info:

use normal combo

proxy: no

bots: max 3!

capture: only valid account.
----------------------------------------------------------------------------------------------

Treba prvo provjerit kolega , a ne bezveze nesto komentirat a vjerovatno nisi niti otvorio file.
Ovako ispada da ti nesto znas o Sentry a u stvari neznas nista

evo ti i od jucer file king-box.club postano jucer

Info:

combo user:pass

proxy: no

bots: max 3

capture: only valid!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prvo ispeci pa onda reci


Jos ce ispasti da ti nesto znas o sentry , ha ha ha

evo ti jos jedan da imas, nek ti se nadje i ovaj naravno ima info
Sentry_MBA_ok2.se_Configure_ini
ne igram se sa tim skenerom ODAVNO, zar se vise taj, ini fajl ne dobije sa "Sentry MBA SnapShot IPTV Constructor v.1.0 by Azimut500", ili ide sad drukce?? Anyone?
 
I

ilijao88

Гостин
Mogao si barem napisati ostalim kolegama koji je to krug ljudi koji ovdje znaju da pomognu, pa da ostali članovi znaju kome se treba obratiti kad im treba nesto pomoci , ovako samo spamas ovu temu a nikakve koristi od tvojih postova.
Spusti balun na nogu kako bi se reklo pa se lijepo angaziraj ovdje malo , pomozi nekom , podijeli koji file , ucini bar nesto korisno za ovaj forum.
Za tvoju informaciju, jesam pomogao... ja sam pomogao svakom ko mi je poslao pitanje, ja ne odbijam nikoga... ali javno ništa ne kačim jer ne želim da budem poput tebe... ja neuništavam...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Mogao si barem napisati ostalim kolegama koji je to krug ljudi koji ovdje znaju da pomognu, pa da ostali članovi znaju kome se treba obratiti kad im treba nesto pomoci , ovako samo spamas ovu temu a nikakve koristi od tvojih postova.
Spusti balun na nogu kako bi se reklo pa se lijepo angaziraj ovdje malo , pomozi nekom , podijeli koji file , ucini bar nesto korisno za ovaj forum.
a da mi je znat tko ima koristi ot tvoj postova. unistavas ko na traci. samo radiš nazao ljudima koji nisu bas vjesti u nalazenju, pa i kad nadju neku sitnicu , ti im upropastiš. i onda ti nadjes djelit nekom pridike.
ti bi najviše pomogao da se više neprijaviš na ovaj forum. tako bi bilo manje uništenih lista.[DOUBLEPOST=1516372929][/DOUBLEPOST]
Za tvoju informaciju, jesam pomogao... ja sam pomogao svakom ko mi je poslao pitanje, ja ne odbijam nikoga... ali javno ništa ne kačim jer ne želim da budem poput tebe... ja neuništavam...
tako je drug. pomazes nekog jer to želis a ne da bi netko drugi to vidio. samo tako nastavi , na dobrom si putu. i nedaj da ti nitko soli pamet, bar ne onaj tko je karakterno na nižoj razini od tebe
 
I

ilijao88

Гостин
a da mi je znat tko ima koristi ot tvoj postova. unistavas ko na traci. samo radiš nazao ljudima koji nisu bas vjesti u nalazenju, pa i kad nadju neku sitnicu , ti im upropastiš. i onda ti nadjes djelit nekom pridike.
ti bi najviše pomogao da se više neprijaviš na ovaj forum. tako bi bilo manje uništenih lista.[DOUBLEPOST=1516372929][/DOUBLEPOST]
tako je drug. pomazes nekog jer to želis a ne da bi netko drugi to vidio. samo tako nastavi , na dobrom si putu. i nedaj da ti nitko soli pamet, bar ne onaj tko je karakterno na nižoj razini od tebe
Trudim se... :) :cool: :kafence:
 

amos

Outstanding Сasual Dating - Verified Women
Член од
11 октомври 2016
Мислења
72
Поени од реакции
43
poz na site forumasi
pls ako moze server listi za skeniranje ex-yu
na pp THANKS
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Би сакал да замолам некој доколку има листа со спортски канали (Sportklub/Arena/BeIN/Sky), ако може да ми прати. Фала.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom