Kajgana Tips - збогатете се за само 2 недели

Член од
12 мај 2014
Мислења
1.005
Поени од реакции
1.799
ТТООООООООООООО Мачковшек сине, таман пишував пост кај што те гонев у триста курца.

Фала курцу погодив 6 ракометари, после 100 години бодам тикет ехехехехехехехех
где си била кад сам био нико. :cool:

Лабави плусови Вајнхолд - со кој памет му дале 2.5 граница бе :D у 3та минута го заокружив.
Здрахала - братов 15 гола заглави, Ентрериос, Хансен, Балог и као што спомнав Мачковшек.

(y)
Вајхонлд и Здрахала:pos: Никад до сеа полесно не сум фатил играч :vozbud: Хрстка на граница едвај испадна + и за крај Благотиншек испадна прилично лесен +. Прво ливче фатено на првенствово.:cool:
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
2.241
Поени од реакции
4.433
Тофт Хансен, Виенчек, Гојун, па Ацо Јоновски за најдобар дефанзивец коефициенти на бет 365 :D

6.5 koef да стигнеме до 1/2
51 Борко најдобар голман
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.804
Поени од реакции
15.723
ете Чешка и Унгарија, диаметрално се сменија коефициентите, жива згода за играње пред утакмица на Чеш
И јас да го поздравам чиката @Ireal со неговите заговори за местени X-ови. :pos:
не сум играл поодамно, ова 10% од по
И јас да го поздравам чиката @Ireal со неговите заговори за местени X-ови. :pos:

Прегледај го приврзокот 183950

Намерно Столе промаши чика, ќе го частам бургер со овие 1000 денари. ;)
http://kurir.mk/sport/rakomet/slovencite-obvinuvaat-makedonija-i-germanija-odnapred-dogovorija-remi/
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Игравте победник на европското? Јас ставив Македонија 30 коеф на 5 евра, а вчера беше 50че. Да се прати нешто, ова ракометарите ептен ги промашив. :D
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Зошто не го банирате иреал? Смрди на сто километри.
Иначе норвешка-србија најлесно фатен плус во историјата на ракометот :cool:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Игравте победник на европското? Јас ставив Македонија 30 коеф на 5 евра, а вчера беше 50че. Да се прати нешто, ова ракометарите ептен ги промашив. :D
Јас Словенија ја распаднав, 45 коефициент беше пред почеток на првенствово. :D[DOUBLEPOST=1516300201][/DOUBLEPOST]Браво Тонесен, да ти ебам семејството, промаши зицер и сеа ќе скапеш на клупа до крај, за пола гол ме бутна да и го бутнам на сестра ти, све ти ебам.
 
Последно уредено од модератор:
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Кој од чесите покрај Здрахала плус?

Хорак 2.5
Хрстка 3.5
Каспарек 3.5
?

Од кај германците освен Вајнхолд друг не глеам погоден за играње. Уве ќе помине ли 7.5?

Од 20ч, Блаж 2.5 плус зицер, Зарабец, Шмид и Хансен. Не знам Мачковшек 2.5 пичка му матер негова.
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
1.005
Поени од реакции
1.799
Кој од чесите покрај Здрахала плус?

Хорак 2.5
Хрстка 3.5
Каспарек 3.5
?

Од кај германците освен Вајнхолд друг не глеам погоден за играње. Уве ќе помине ли 7.5?

Од 20ч, Блаж 2.5 плус зицер, Зарабец, Шмид и Хансен. Не знам Мачковшек 2.5 пичка му матер негова.
Хрстка освен првиот со Шпанија, на другите по 4 гола дава, башка ко што глеам и пенали шутира, така да ваљда тој би бил. Додуша и Каспарек може ко, доста често шутира, ваљда ќе даде 4 гола :D Сеа глеам пенали шутира и Здрахала. Кој знае кој е прв пеналџија.
 
T

Terroir

Гостин
Германија да победи од 4-6 разлика против Чешка
Данска да победи од 1-3 разлика против Словенија

На ВХ 11 коеф прават двете.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.592
Германија да победи од 4-6 разлика против Чешка
Данска да победи од 1-3 разлика против Словенија

На ВХ 11 коеф прават двете.
Ни едната ни другата ќе тепа :LOL: како не сфативте уште дека не вреди на ова еп да играте на фаворитите. Сега се сите тесни утакмици. Макс хендикеп во корист на "послабите" и капата на страна.
 
T

Terroir

Гостин
Ни едната ни другата ќе тепа :LOL: како не сфативте уште дека не вреди на ова еп да играте на фаворитите. Сега се сите тесни утакмици. Макс хендикеп во корист на "послабите" и капата на страна.
Ќе победат и двете само прашање е со колку разлика, ете Германија имаше напад и за 5 ама промашија и дојде на 3 разлика да ме заебе
 

Kajgana Shop

На врв Bottom