Kajgana Tips - збогатете се за само 2 недели

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.896
Поени од реакции
9.491
Карасон е на клупа Пуковски не е ни во ростер

:zloo: чекам уште бјонсен плус на друго :zloo:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Kajgana Tips - изгуби се што имаш за само 2 недели :D
Јас буквално изгубив..џабе белосветски анализи џабе све..Ненадич мајмунот три пати излегва 1 на 1 и не успеа гол да дај..Ремили некни не го играше,денес како за инает го играше и 4 гола даде, Гутфирсон (или како и да се вика) денес не шуткаше мајмунот воопшто.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Јас буквално изгубив..џабе белосветски анализи џабе све..Ненадич мајмунот три пати излегва 1 на 1 и не успеа гол да дај..Ремили некни не го играше,денес како за инает го играше и 4 гола даде, Гутфирсон (или како и да се вика) денес не шуткаше мајмунот воопшто.
Чиста среќа е ова и џабе анализи.

Се излажав еднаш и никогаш повеќе, а убаво мислев едно со фудбал против фаворитите денес Арсенал, Дортмунд, Севиља, Барселона.

Ја па за ракометни играчи се фатив. Ненадич најигран плус беше.



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
B

Beginner

Гостин
Добро само јас ли паднав на Хрватска 51.5+ а точно 51 гола паднаа ја гледав до 50 минута али подобро да не ја гледав само нервози...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.709
Поени од реакции
15.579
високи коефициенти за СЛО - ГЕР за сингл за 1 и Х ;)
 
B

Beginner

Гостин
@Tomasino Пиши анализи ако имаш време. А за играчи според мене подобро не си троши време бидејки 50-50 се шансите како лото.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.709
Поени од реакции
15.579
пишав вчера, високи коефициенти за Словенија, 5 па и 6 ... ете сега полека полека ќе дигне и за Германија ( беше 2,30, малку се инати уште Бет) и оди она шема што ја кажав, добивка БЕЗ ризик
..ете на полувреме 3,25 за Германи... ако вчера изиграв 200 мкд за СЛО на 6 коефициент, сега уште 200мкд за ГЕР на 3,25 и нема никаков ризик... ама нема кај нас Ливе кладење, сељаците не ми дадоа да играм играчи(голови) , само за кошарка можело
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom