Сонови, толкување на сонови

Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
Го сонував бившиот и неговата вереница , тој цело време ме одбегаваше , не изусти ни еден збор , во еден момент неговата вереница заедно со него отвори вратаа (беа тие двајца заедно) и влегоа внатре и дадоа на мојата сестра фотографија (каде што сме биле сликани јаа и мојата сестра) А со мене воопшто не контактирале , бившиот ме одбегаваше цело време
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Секс со две девојки, скоро до ејакулација ? Сукубуси, такви ствари?
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Јас се понадевав дека Sky со точката ќе ми протумачи, ама веројатно не е нешто активен на форум.

Инаку да, да се надеваме дека ќе се повтори, ова ми е веќе втор пат и стварно е интензивно чувството. Сеа не знам што потсвеста ми говори, и во двата случаи еднате беше црнка, другата плавуша.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Пред зграда има 2-3 мали кученца на кои им даваме јадење па речиси секој ден се тука. Едно од тие кученца сонував како сум го земал дома да го чувам што значи сонот ?
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.254
Поени од реакции
1.964
Пред зграда има 2-3 мали кученца на кои им даваме јадење па речиси секој ден се тука. Едно од тие кученца сонував како сум го земал дома да го чувам што значи сонот ?
Тоа значи дека се случува нешто со твојата личност,ти се развиваат инстинктите или дека имаш потреба да научиш нешто ново,или пак,се чувствуваш осамено и ти треба нов пријател иако ти не си свесен/свесна за тоа.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Тоа значи дека се случува нешто со твојата личност,ти се развиваат инстинктите или дека имаш потреба да научиш нешто ново,или пак,се чувствуваш осамено и ти треба нов пријател иако ти не си свесен/свесна за тоа.
Ок фала.
 
Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
Вака предните заби ми се порцелански , на сон сонував како ми паднале порцеланските заби и се сломиле , па моите стружени заби сум ги видела црни никакви лоши , но не ме болеле ..... Што значи ?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Вака предните заби ми се порцелански , на сон сонував како ми паднале порцеланските заби и се сломиле , па моите стружени заби сум ги видела црни никакви лоши , но не ме болеле ..... Што значи ?
Дека многу се замараш со твоите заби.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom