Колку пати секс дневно со партнерот во просек?

Со партнерот просечно имаме секс дневно:

  • Помалку од еднаш

    Гласови: 21 44,7%
  • Еднаш

    Гласови: 11 23,4%
  • Два пати

    Гласови: 8 17,0%
  • Три пати

    Гласови: 1 2,1%
  • Повеќе

    Гласови: 6 12,8%

  • Вкупно гласачи
    47

Shahbaz

Транс Шиптaр
Член од
15 октомври 2013
Мислења
519
Поени од реакции
1.057
Колку пати неделно? Што знам... @Shahbaz?
Николку, старост и реума не навјасаа. Дај нарендај малку ѓумбир и тумерик во кавијарот, да се ревитализираме, па да се плескаме како да е 2006та.
 
D

Daedalus

Гостин
Колку пати неделно? Што знам... @Shahbaz?
Јас сум млад, похотен и ненаситен! Можам да ти пружам епифанични сексуални, а и еротски задоволства како заводникот на Кјеркегор, ствари кои шабанот нема да ги постигне ни со 100 кила ѓумбир и аугментиран пенис со Мрачната Сила на Дарт Бејн!

Да знае само кај идеш кога пазариш по ѓумбирот и зошто твојата бројка на сексови во неделата не се вклопуе со неговата...
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.382
Јас сум млад, похотен и ненаситен! Можам да ти пружам епифанични сексуални, а и еротски задоволства како заводникот на Кјеркегор, ствари кои шабанот нема да ги постигне ни со 100 кила ѓумбир и аугментиран пенис со Мрачната Сила на Дарт Бејн!

Да знае само кај идеш кога пазариш по ѓумбирот и зошто твојата бројка на сексови во неделата не се вклопуе со неговата...
Што рековме дека значи „строга дискреција“?
Не ми прави проблеми со човекот!
 

Shahbaz

Транс Шиптaр
Член од
15 октомври 2013
Мислења
519
Поени од реакции
1.057
Сака да гледа акција, не еректилна дисфункција. Гледај да не ме обрукаш како минатиот пат.
Анксиознос ме фати од муабетов. Батали ѓумбирот, купи ми магнезиум со парите, да смирам нервен систем, да превијам лева хемисфера, да не пуштам крик.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom