Бодибилдинг суплементи

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.515
Поени од реакции
34.572
Ovaa poslednata sakam da ja zemam, pak noname protein, ali mi treba nekoj stimulans, ovoj knockout valjda e ok spored sostav? FB_IMG_1511519876912.jpg
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
7.120
Поени од реакции
4.800
Во Полео има 50% на вториот продукт што не е лоша зделка, а од Брутал никад веќе не би купил ништо. ПБЦ стандард имаат некои попусти али на шкарт нонаме продукти. НоЛимит у сити мол незнам.
Добра зделка е на Полео за наши услови, но во однос на тоа што нудат сестринските продавници во Словенија и Хрватска, ова што го нуди Полео МК е измама.

Еве пример :
Во Полео МК, две паковања голд стандард протеин по 2,27 кг денес ќе ги платиш 6900 денари (нели мораш 2 да земеш, за на вториот да имаш 50%)
Во Полео Словенија или Хрватска, две такви ќе ги платиш 5400 денари

Што сака нека е причината, не може бе иста компанија, а цената за 27,7% да им е повисока, името само на служење ли им е дадено или треба да се прилагодат.
 
Последно уредено:

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615


Ова изглеа на добра понуда.


Кој е концензусот околу брутал продавницата? Се плашам да не е фејк протеинов.
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.904
Поени од реакции
1.365
Ovaa poslednata sakam da ja zemam, pak noname protein, ali mi treba nekoj stimulans, ovoj knockout valjda e ok spored sostav? Прегледај го приврзокот 180704
Whey protein complex,knockout,bcaa na olimp ti e soliden paket i taka pokvaliteten ostanatovo e ckart i nepotrebno.[DOUBLEPOST=1511541004][/DOUBLEPOST]


Ова изглеа на добра понуда.


Кој е концензусот околу брутал продавницата? Се плашам да не е фејк протеинов.
Ne e fejk samo ne mu se troael redovno poradi visokata cena pa sega go namalija. Edinstven protein sto ne e fejk opsto i ostanatite proteini na ON
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.515
Поени од реакции
34.572
Ovaa poslednata sakam da ja zemam, pak noname protein, ali mi treba nekoj stimulans, ovoj knockout valjda e ok spored sostav? Прегледај го приврзокот 180704
Ајде кратко review ја зедов понуда 12, 900грама протеин + knockout 2.0

1. Whey од All Nutrition, вкус чоколадо-карамела, класичен концентрат 70%, прв впечаток ок се раствора и добар е на вкус, за состав и колку навистина има од тоа што е напишано не можам да коментирам само лабораторија, го барав на labdoor не можам да најдам инфо никакво.

2. Knockout 2.0, понудава ја зедов баш поради ова, прво гледав креатини, но на крај одлучив за некој преворкаут, слабо спијам, а имам многу обврски и морав да земам нешто за сила.
Впечаток, денес го пробав и можам да кажам дека е супер за цената, ако пресметам настрана од протеинот ми доаѓа 50 дози за помалку од 1000 денари.
Бета аланинот си го прави своето, пецкање осетив уште првите 10 минути, подобра циркулација од цитрулинот и аргининот и фокус од кофеинот и тауринот, се на се можам да го спорeдам со пумпачи што чинат многу повеќе, денес направив топ тренинг подолг од вообичаено и поексплозивен, а скоро и да не осетив замор, од прва до последна вежба скоро и да немав пад на сила, дигнав максимум на сите вежби.
Лани правев комбо од iherb, 100тина евра ме фати за 4 месеци (л-цитрулин, тирозин, бета аланин, аргинин, таурин, кофеин, бцаа сите во прашок од now sport nutrition, allmax и primaforce), али сега немав ни кеш ни време да го чекам, здравје на пролет може пак да го удрам тоа комбо.
 
Член од
25 декември 2011
Мислења
404
Поени од реакции
185
л-цитрулин, тирозин, бета аланин, аргинин, таурин, кофеин, бцаа сите во прашок од now sport nutrition, allmax и primaforce
ајдее) руска салата)
Иначе од сето тоа цитрулин интересно, мислам ке пробам да го уклучам во моето мени)
 
Член од
20 ноември 2005
Мислења
614
Поени од реакции
64
Whey protein complex,knockout,bcaa na olimp ti e soliden paket i taka pokvaliteten ostanatovo e ckart i nepotrebno.[DOUBLEPOST=1511541004][/DOUBLEPOST]
Ne e fejk samo ne mu se troael redovno poradi visokata cena pa sega go namalija. Edinstven protein sto ne e fejk opsto i ostanatite proteini na ON
Ovoj ne e losh protein najdobar od poeftinite, go koristam redovno koga sum na budget
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
лево е од тука купен протеин, десно глутамин ама сите остали суплементи што ги имам нарачано од myprotein.com имаат batch code, IMG_20171126_154705.jpg
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.603
лево е од тука купен протеин, десно глутамин ама сите остали суплементи што ги имам нарачано од myprotein.com имаат batch code, Прегледај го приврзокот 180841
Како си нарачувал од myprotein.com? знам дека вршат испорака и за во МК ама 15 фунти е? плус ако те царинат кај нас поскапо излага отколку да се купи директно од кај нас. Барем мојата математика така излегуваше.
Иначе сите продукти од полеспорт што сум ги купил имале batch code. Ако не е тајна од каде го купи овој без batch code?
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Како си нарачувал од myprotein.com? знам дека вршат испорака и за во МК ама 15 фунти е? плус ако те царинат кај нас поскапо излага отколку да се купи директно од кај нас. Барем мојата математика така излегуваше.
Иначе сите продукти од полеспорт што сум ги купил имале batch code. Ако не е тајна од каде го купи овој без batch code?
у странство кога сум без царина и шипинг, овој го земав од про нутри олимпиа у гтц
 
Член од
25 декември 2011
Мислења
404
Поени од реакции
185

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Со ова се подновив денес, 1350 за кило.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
А ова го има во дел од понудата на охридски маркет. :D

Toa последното е превпркаут, 2350ден.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Член од
26 октомври 2016
Мислења
1.904
Поени од реакции
1.365
А ова го има во дел од понудата на охридски маркет. :D

Toa последното е превпркаут, 2350ден.


Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
kako se vika prodavnicata? i dali imaat fb strana gledam imat dobri suplementi najmnogu mi padna voci iron mass :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom