Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
dali nekoj moze da mi pomogne dali ima nekakov trik za da ne mozat da ne najdat vo prebaruvanjeto vo facebook.....primer imeto i prezimeto da stoi tamu no dodades nesto pred imeto ili pomegu bukvite ili bilo nekade vo imeto i prezimeto za da ne mozat da te najdat.
Додај неколку кинески букви, една напред, една накрај пример.
mislis edna kineska bukva napred pred imeto i edna nakraj vednas po prezimeto ? i dali funkcionira toa sega. fala odnapred.
Стај неколку за секој случај. На кој ќе му текни да пишува кинески букви, плус многу се, одбери некоја појака. Исто и назад зад името стај некои посложени поинтересни.
漢字Столе汉字 汉Марковски字

:pos::pos::pos:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Најдобар претседател во Историјата на РМ...Киро ја продаде Македонија знаме име итн, Борис лошо одигра во 2001, Бранко се зезаше за НАТО и работеше против државата...иако не го бива за говори и е малку смотан во конкуренцијата убедлив број 1.
Ако следниот биде сличен со него супер ќе биде. Штета што неможе 3 мандат.
Откако потврди дека не бил ироничен... коментар не е потребен
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.781
Поени од реакции
21.187
@Bateman имаш поздрав од Ердоган. Ке си маниш лајк сам или да ти барам постови каде плачиш како мало дете.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Памтите порано на ТВ кога имаше да играш бокс преку телефон со политичари? Буки, Баки кои беа таму други. Двајца јавувачи си бираа по еден политичар и се боксираа. :D


Ники и Трифун Костовски - Трики :pos::pos::pos::pos: Ејј која лудило емисија беше тоа, се јавив еднаш, 160-тина денари плус на сметка али со Ники растур го направив тој другиот :pos::pos::pos:.

Ти текнува како се викаше?

:icon_mrgr: :icon_mrgr: :icon_lol:

Ако чита некој од редакција на телевизииве и не ја врати емисијава со денешниов политички набој нека се утепа сместа :icon_mrgr:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.118
Поени од реакции
20.964
Ники (Грујо)
Трики (Трифун Костовски)
Рики (Ристо Пенов)
Буки (Бучко)

После ги додадоа и Буби(Љубчо) и Баки(Бранко). Лудница беше, мислам дека Дац беше водител. :pos::pos::pos:
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Нема поглуп од тебе. Еден ден, во речниците на иднината, под поимите ретард, деген, морон и ултимативен глупак ќе стои твојата слика.

Труп.[DOUBLEPOST=1514286847][/DOUBLEPOST]

Единствен начин ти да се дуплираш е да се натрескаш и парите кои ги имаш да ти изгледаат дупло. Само овој @ilz е поглуп од тебе.
Ти си еден обичен фиромски шлајм,ти ебам тоа говното,никад ништо немаш пишано што е океј,само да се хејта само да се јадело гомна..
Imal mnogu teshko detstvo, razberi go, ne mu e lesno. I da, tochno e, samo hejta i jade lajna, mu ebam toa ropakot bitolski... Toa ti se impotenti osobi. Mu predloziv ednas "date'' me odbi normalno... samo na forum.kajgana.com e jak. Kje mu gi prekrsham site prstinja da go vidam, pa so kureto da pishuva posle na tastaturata usrana.
Сега за сега со курето ќе пишувам по на мајка ти муцето, понатаму ќе видиме.
. Kje te najdam da znaesh.
Убаво муце има за пишување, што е така, така е.
Има бе админи форумов? Нека ви го помини на муце Ставро на сите.
Da mi go ispushi kurot taa kurvata doma sho ti e i ti prai grav.
Да ги земеш мозоците на @Kostic , @ilz и @geezer30 , да им ги споиш, така споени да им ја појачаш моќта за едно 5 пати, ќе добиеш мозок на една потпросечно интелигентна плавуша.

Вакви глуперди ретко се гледаат.
A tie @Kostic , @ilz и @geezer30 da ja fatat majka ti, edniot u usta, drugiot u anus, tretiot u pichka, a? Znaes kakva mokj kje dobie majka ti ? :D :D :D
Аман се степа ти, не си ти најглуп од тројката. Прво е @ilz, ти си втора глуперда, @geezer ви е најпаметен во тројката.
Муабети за на маса:vozbud:
Ajde ajde, gotovo, proshol voz, go izede kurot :pos::pos::pos::pos::pos: 3 kura i edna milfica :cool: 3 big dicks vs stupid boy's mother :pos::pos::pos::pos::pos::pos:[DOUBLEPOST=1514310274][/DOUBLEPOST]@geezer30 brat ti trti ja, @ilz neka ja kova ko Romelu Lukaku protiv WBA, chicho kje prska na faca :pos::pos::pos:

Tipuvaj za vecer Stavro za ova 4kava so majka ti, 7+ prvo i vtoro. Koef:3
Uplati 500 evra i uzivaj. Trostruko kje gi zgolemish, a majka ti trostruko rashirena.
DeRozan 25.5+
Oladipo 25.5+
Harris 17.5+
Evans 20.5+
Mitchel 18.5+ ..
Uplata 500den
Smeniv Simmons so Mitchel ..otkoga izleze info deka se vrakaat Gordon i Fournier ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Боксинг деј дискусија, и Мемет ладнокрвно се убацува со неговите типови. :pos::pos::zver:
Ако влезат овие јас гол ќе шетам сред плоштад
Amin ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
@Клипче на што личи ова бе модератору??!?!?!!?!
Зафатен е Клипот, дупи провинцијалки на Твитер :pos:
Клип не може да дупне балон, не па девојка.
Кимо може само дното да го дупне.
Или во превод последните 2-3 страници од темата кладилница.
Со солзи..И тоа од дамна се немав насмеано вака. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Мојот човек Марли, конечно и на негов пост да се насмеам зошто го опакостил побратимот Деко :pos::pos:

Деко немој бе сеа да зборим пред људиве дека глеаш филмои ко ноутбук пошо си некој емо "зашто пичките не ме сакаат пер" фазон и плачеш.
И дека пола остров у грчка частеше за да лапаш подвижна кандида од Тетово што работа у албанска кладилница :)
Ама ја не сум таков и нема да им го кажем тоа на људиве, затоа не ме влечи за јазик
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Мојот човек Марли, конечно и на негов пост да се насмеам зошто го опакостил побратимот Деко :pos::pos:
„Да не им кажуем на људиве“ а све кажа ахахахаха :pos::pos::pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Темана кладилница е pure gold, секогаш кога можам ја читам иако ништо не разбирам. Уствари каков HBO Go, каков Netflix, откажете се тоа, онаму сите можни жанрови се мешаат и тоа за саат време. Од типови за женски тенис во Казахстан до на Џони кога му објаснуваа дека не се изговара ЃурѓАвден :D
 
Последно уредено:
Џ

Џонтра Волта

Гостин

Kajgana Shop

На врв Bottom