Фан клуб: Куманово

  • Креатор на темата Кумани Куманово
  • Време на започнување
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Нека га донасав, одличан борбен играч беше. Не најбоље на његову позицију, али мислу дека е добра опција. Гарантирам дека би сакаја да се врати назад. Још 3-4 играча покрај њега и дајте МЗТ да се играмо :D
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Нек фаќа автобус Николовски накуде Куманово, днска не играја, Соколи су комплетан распад систем, странци веќ напуштав. Пораз од Шкупи ебате...камо ги тија два фана? :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.990
Што очекуете затегнуе гу славну Богоев, исто ке се деси и сс Фени, пошто нели фабрика ги е у распад, ама за њим криво ми е, а за овија сељаци од Карпош ич не ми е. До ичера бесва никој и ништо дојде подржикоњски сељак и замислива се дек су кошаркашка институција
 
Член од
11 август 2013
Мислења
235
Поени од реакции
97
Од соколи сигурно доваѓа некој куде нас е сг дали ке дојдев и Соколов и Николовски или само едн од њима ке видимо у тек на овуј недељу.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.990
Ако се распада и Фени (па ке кажу не ги посакују тој) боље да га соберемо Магдицу, него Петровскога. Што знам...
 
Член од
20 август 2012
Мислења
1.426
Поени од реакции
448
Обрад Томиќ доваѓа на позајмицу на позицију 5.

На 2-3 позицију доваѓа Душан Кутлешиќ.

Ако се потпишев и Магдевски,Соколов и Кире,ке имамо нову петорку;)
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Обрад Томиќ доваѓа на позајмицу на позицију 5.

На 2-3 позицију доваѓа Душан Кутлешиќ.

Ако се потпишев и Магдевски,Соколов и Кире,ке имамо нову петорку;)
од 1 до 10 колку нема врска постов?
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Едниот сигурно нема да дојде :)
Аааа упецале сте га Кирета по 50-ти пут :D Упс, Даре Соколов бија :D Ако, нас ни треба висок играч :) Ајде сга, Николовски и Ѓуровски :D[DOUBLEPOST=1511190076][/DOUBLEPOST]Еве ако праимо wishlist, Стајиќ (пошто нема сга место за њега у МЗТ) или Магдевски исто топ засилувања. Плус Кире и још некој нормално :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom