Soccer Manager (Kajgana World)

  • Креатор на темата .:makedonec:.
  • Време на започнување

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Loan Club: Real Madrid
хахахаха требаше оддамна да го префрлиме кај мене, чекавме трансфер банот да помине.. Ама си викам кога не ти текнува веќе, може и до крај на сезона да остане на позајмица, па да го префрлиме после.. :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
хахахаха требаше оддамна да го префрлиме кај мене, чекавме трансфер банот да помине.. Ама си викам кога не ти текнува веќе, може и до крај на сезона да остане на позајмица, па да го префрлиме после.. :D
Или да не го префрлиме :sneaky:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Барам класа шпиц на позајмица. Тој што ќе ми даде шпиц 93+ кој ќе му го вратам после истекот на банот, ќе го добие ди марија за минималец по крајот на сезоната.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.961
Поени од реакции
25.275
Барам класа шпиц на позајмица. Тој што ќе ми даде шпиц 93+ кој ќе му го вратам после истекот на банот, ќе го добие ди марија за минималец по крајот на сезоната.
Карлос Бака (91) :cool:

Не мора Ди Марија, скромен сум јас. Семедо ќе ми го продадеш.
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.801
Поени од реакции
8.600
Барам класа шпиц на позајмица. Тој што ќе ми даде шпиц 93+ кој ќе му го вратам после истекот на банот, ќе го добие ди марија за минималец по крајот на сезоната.
Ево ти га на







































Обамејанг.
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.742
Поени од реакции
12.726
Тажниот босански дијамант Џеко со четврто ниво на загриженост доаѓа во Интер. Веруваме дека ќе го надополни долгото отсуство на фантастичниот Коста.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Андер Херера се враќа во Барселона. :cool: Одеднаш Барса стана конкурент за освојување на титулата.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.664
Андер Херера се враќа во Барселона. :cool: Одеднаш Барса стана конкурент за освојување на титулата.
91 ќе оди максимум. И он и Марсијал. :P


Херера од друга страна 94. :icon_mrgr:
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Барам класа шпиц на позајмица. Тој што ќе ми даде шпиц 93+ кој ќе му го вратам после истекот на банот, ќе го добие ди марија за минималец по крајот на сезоната.
Suarez?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom