Членови кои реагирале на порака #1

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   TheStarOfKutles

   20
   • Мислења
    475
   • Поени од реакции
    730
   • Поени
    130
  2. Ми се допаѓа

   Solaire of Astora

   A Hoonter must hoont
   • Мислења
    3.994
   • Поени од реакции
    11.189
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   gjoko-mkd

   49
   • Мислења
    7.881
   • Поени од реакции
    9.249
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.263
   • Поени од реакции
    52.049
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom