Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.874
Мурињо ме потсеќа на Ферги со чудниве состави и уште почудни измени.
Ерера е ужас.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
кој е бе овој измислен играч Салах матер му јебем!
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Еве ги Тони и Речши заедно на поле,ај да видиме !?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Идиотов главата на Матиќ ќе му ја однесеше :lolzz:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Се ќе сфатам, фанови на други екипи да го исмеваат Погба и се останато ама фанови на Манчестер да пишуваат дека подобро сме играле без него е сулудо.
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.390
Поени од реакции
21.943
Најлошиот фудбал од Јунајтед..Мизерија.Ајде сега сити на плус два бода..Со ваква игра шампион небидува.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Да започнеме прво од Смолинг и Дармијан - првиов 100 пати имам кажано, да не беше Англичанец одамна ќе леташе и тоа во Чемпионшип екипа, вториот ем глуп, ем физички слаб, ем ем појма нема од дефанзива. Мора од овие двајца да се ослободиме наредното лето за да ги немаме ни како опција од клупа, за стартери да не зборам.
Ерера - :гомце: Дечко, крени си ниво на игра, да не се враќаш во Сарагоса кај што почна. Микитарјан исто :гомце: Матиќ, Лукаку, Марсијал ќе ги поштедам овој пат затоа што на нив беа оставени обврските од пола екипа меѓутоа лошо делуваше Матиќ на моменти, проблем е што со повредиве не може ни да одмори малку на клупа. Дека натпреварот ќе има таков тек се виде уште Лукаку сам кога се врати по крило да земе топка и да створи акција. Не ми е јасен Мурињо, на клупа го имаш Мата, го ставаш Лингард кучето. Ејјј, Мата, кој е играч што 100 пати докажал дека еден удар на гол е се` што му фали, ти го ставаш Лингард што кога ќе шутне, ги носи топките на стадионот на Евертон.

Реми рамно на пораз за мене, не смее со ваков пристап да се оди уште во октомври како што кажа Видук.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom