Пост на кој сте се изнасмеале

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.816
:pos: де бре мајката, три жени умртвија пола форум,ебате мажите:pos:
Три?
Знаев дека и Shutrak е жена.

Инаку ја лично мислам дека вие сте корисни овде на форумов од повеќе причини.
Сите ве заебаваат и одамна се неам смеено на пишани глупости, небулози и малоумни опсервации без грам објективност, рационализам, морал и етика, вака како што се смеам одкога дојдовте.
Додатно, вие плус уште пет-шест сендвичи од машкиот пол, сте еклатнатен пример за профилот на просечниот подржувач на Груевски. Живо сведоштво на падот на македонскиот дух, преквалификуван во мизерен слуга на својот господар, слеп за националните и државните интереси, маѓепсан од ситен личен ќар и заради тоа безпоговорно спремен да си ја уништи и земјата и народот. Еталон за предавник. Поука за помладите генерации за духовното срозување на еден слој на луѓе, сместен во едно време - пример како не треба да ти се развива животот.
-
 
Последно уредено:

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.399
И овој трењеров Валверде (Хасан од на Збогу Румелија) неможеше цели 90 минути да примети дека треба да се смени Видал.




Валверде исти само што има бркови!

Сега прогуглав за актерот се вика Туна Орхан и без бркој го најдов.

Каква анализа на Валверде хахахаххаха
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443


Овој кељавиов мислам дека е Малдини.

Дното е опипано, да знае Ди Марцио што објавил на сајт сместа ќе избега на Тахити да продава школки.

Панта Малдини, шорцеви од сечени тренерки, бос у кондур-патика, дуксер Милан, ташничка такозвана Стековка дошол да пречекува играчи.

Све е допрено.
Орбит мастика низ лево уво ми искочи кога го прочитав ова, нарочито за шорцот од сечени тренерки. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.588
Поени од реакции
81.176
Официјално одложена е Лацио-Милан.
Супер, ќе можам на раат да пренесувам дрва без да се бедирам што нема да можам да го гледам силувањето миланово во светиот Рим. :kafence:
Lacio Milan sepak od 16 casot ke se igra.
Ќе ги пренесеш дрвата до 4? :icon_lol:
У меѓувреме резултатот е Лацио 4-0 Милан

До 4 да. EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHE
Класично мочање од керамиди :pos:. Уствари читајте ја цела тема од 70 до 75 страна, патос праење.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Ќе го сфатиш ова како фалење, ама јас учев да возам на седум години, на Ауди 80 со 60кс, од тогаш имам свашта возено, на десет години возев А4 со 150кс. Не мора да бидеш ограничен на нешто толку слабо, ако имаш научено како работи колата нема да ти биде проблем после да речеме 10-20 саати на полигон со кола од 100-110 кс да излезеш на улица и да возиш нормално и неризично.
Today on things that never happened (y)
 

Rigil

Tu te reconnaîtras
Член од
14 јуни 2015
Мислења
6.383
Поени од реакции
7.305
Какви титули..Реал оваа сезона единствено што може купот на Шпанија да го освои..Се е политика,Каталонија се заканува со отцепување од Шпанија,па за да не се отцепат сеа Барселона пак ќе биде шампион во Шпанија и Европа..Ќе видите..
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.597
Поени од реакции
7.177
QUOTE="Milanez`, post: 8186567, member: 8323"]

Мило ми е што не ги гледав денеска, 90 мин. подолг живот... ама ме копаше да ги видим Дуван и нашиот надуван Запата како си проиграле, вториот не го ни видов...

[/QUOTE]

Prsnav, covece :pos::pos:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.345
Одличен. Вчера после прегазувањето клецкав, а денес до пред саат и пол бев на работа која ми носи 50+к месечно. Ти што правеше од вчера од 22:30 до сега, освен што замараш по форуми и очекуваш некој на форум да ти се „правда“? Мизерија.
Кај си бе Диме Спасов бе, што направи со швалерката, ќе те тужи?


 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Се гледа дека не умеете да ги распознаете големите игри бидејќи не го гледате субтекстот. Хју Хефнер, најголемиот поборник за еврејската масонска декадентна пропаганда, умре сега, кога се дешава ова со Каталонија. Уште не ви е јасно кои се играчите? Очигледно дека Америка (смртта на Хефнер) сака да ја дестабилизира ЕУ за да може да ја тргне пречката за фрлање на нуклеарки во Северна Кореја и да стапи во политички еквилибриум со Германија во која од 44 - та па навака, наци партијата има најголема моќ и сега Макрон ќе основа тело за финансирање на земјите во развој заедно со Меркел, со што ќе ја колонизираат Африка (као они даваат пари таму), за да може да се приближат до С. Кореја и да им дадат бази на Американците во Источна Африка, Шпанија ќе ја делат заедно со Англија на пола (затоа Брегзит беше изрежиран, полесно да се изведе). Со тоа, Америка и Германија, ќе го вратат империјалистичкиот дух, додека Евреите владеат со кабала и хомосекс пропаганда, а наци Германија ќе војува со Турција, секако на сметка на Курдите и Сирија, Саудиска Арабија и Израел ќе имаат корист од тоа, затоа што ИСИЛ мисил е мачкање очи за мали деца исто како што бутањето на Груевски беше мисдирекција. Српските дипломати не си отидоа за џабе, баш кога Заев преговараше со Бојко. Сево ова корелира со тепачката што ја почна Красничи вчера. Малку можат да ги разберат овие комплексни елементи од истата машина, познавачи на овие игри, како Ванлок и Бачето.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.355
Ова сум го напишала во 4 и пол сабајле, гарант сум била на мочање и сум го чепкала телефонов пред да заспијам пак. Не се ни сеќавам на муабетов. :confused: Старос, сенилнос. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom