Koлку од вас имаат профил на Facebook?

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Aj da ne se poftoruvam :) Chitaj go postot pak :)

A ti kako sakash svatigo postoto. Tvoje pravo .. A jas pak ke kazuvam sho mislam i kako mislam :) Posho go gledam toa vo okolina kaj sho ziveam a ti branise kolku sho sakash :) Ili se pogodi vo postot sho se navredi tolku mnogu na moe mislenje ?
Не се погодив али преку тасе од тие што се прават најпаметни као јас немам фесјбук, ја имам живот, другите живеат у виртуалност.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Не се погодив али преку тасе од тие што се прават најпаметни као јас немам фесјбук, ја имам живот, другите живеат у виртуалност.
pa sho se ljutish tolku na mislenje moe ? :) Kaj rekof deka se pravam najpametna ? hahaahah
 
F

FuckYouAll

Гостин
Имав до вчера, и го деактивирав ќе видам колку ќе можам да издржам да не го активирам повторно, ипак 2 години со него не беа малку :)
Јас летото реков ќе го деактивирам за да видам колку време ќе издржам без Фацебук, и издржав..........1 ден.:pos:

Многу ми користи Фб, таму си се договарам за нашкола, на фудбал, искачање у град:):):). А кога немам што да правам таму тепам време.
 
T

Tetro

Гостин
Еее, и јас имам... Ама ретко го користам.

И го издавам, ако го сака некој.
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Имам , еднаш дневно го користам по 5 минути . Фин изум за жал , стануве се по препотентен и натака.
Се е фино , али нешо шо ме мана у срце...
Идам ја на роденден журка и седевме глеавме нешо филм и пиевме , и одеднаш цуриве ги снемува.:uvo:
Се вртиме ние , узбуна , ги бараме.Отвараме врата од другата соба , коа глеам овие отвориле фејсбук и почнаа да трачарат нешто демек кој на кого коментар ставил...Ја онака цел збунет :jaj::tapp: со ококорени очи глеам , и одеднаш ме фати напад на смееење , и сите ме гледаат и збунети прашуваат што ти е ... незнаев што да им кажам а да ме разберат...

Ти јебам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom