Што играте во моментов

Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Starcraft 2, LotV кампањата на тешко, Heroes of the Storm, најмногу брза игра, ги пробувам некои херои. Самуро, Зарја, Нова
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.300
Поени од реакции
19.634
Crusader Kings 2. Почнав со Охрид, го освоив Скопје од мојот Liege и сеа да го натерам некако Императоров у војна со Хрватска да влеземе да ги освојам Рашка и Зета.
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
animaniacs tenpin alley 1 i 2 (ps1), на почеток забавно игриче но потоа станува досадно, не е лошо игриче.

animaniacs the great edgar hunt (ps2), играва во никој случај не е кратка, главна цел во играва е да се соберат сите едгар статуетки ала оскар статуетки, има полно елементи со собирање ама во ниеден момент не ми беше досадно, забавно игриче.

Ape Escape 1 (ps1),
од почеток до крај ми беше забавно игричево малку беше тешко ама затоа искуството додека го играв ова ми беше супер во основа е платформер со употреба на одредени предмети што се потребни да се користат за да се заврши играта, се на се одлишна игра.

Army of Two, Army of Two: the 40th Day i Army of Two: Devil's Cartel (ps3),
сите игри се прилично забавни пуцачини само во третиот дел приказната отиде во некоја необјаснива насока, се на се забавни игри.

Assassin 's Creed 1 (ps3),
играва ја имам играно барем едно три пати и чудната работа е што никогаш нема да ми здосади веројатно поради тоа што на некој начин ја споредувам со принц оф персиа иако е далеку од тоа, се на се уживав во играва.
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
322
Поени од реакции
98
4 Elements HD (ps3), забавна пузле игра која повремено знае да биде многу тешка.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Bulletstorm, C&C Tiberium wars 3, CoD MW3, World of Warships, Driver San Francisco, Crysis 1-2, World in Conflict итн....
 

батеМаче

Човек
Член од
3 декември 2008
Мислења
319
Поени од реакции
271
Bulletstorm, C&C Tiberium wars 3, CoD MW3, World of Warships, Driver San Francisco, Crysis 1-2, World in Conflict итн....
Камо да можев јас толку да ги набројам (помина тоа време за мене) од сите што ги спомна Driver San Francisco ми беше омилена и ја имам растурено кога излезе. Денешно време играм Jade Empire рпг од пред десет години.
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Абе да, ама и мене ми проаѓа полека полека времето xD и компијутерот ми е од 2008 (комедие). Па колку толку...
 

батеМаче

Човек
Член од
3 декември 2008
Мислења
319
Поени од реакции
271
Абе да, ама и мене ми проаѓа полека полека времето xD и компијутерот ми е од 2008 (комедие). Па колку толку...
Мојот е од 2011та не дека е е нешто чудо од компјутер ама време се нема
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Еее твојот компијутер е вселенска станица за мојот xD ама да....повеќе обврски помалку слободно време.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
The Legend of Zelda: A Link Between Worlds, Xenoblade Chronicles 3D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
22 јануари 2016
Мислења
124
Поени од реакции
61
Играм Generals zero hour ,па сакам да прашам како да направам да имам додатни оружја одноосно авиони и мапи ??
Благодарам
 
Член од
29 јуни 2017
Мислења
1.940
Поени од реакции
9.894
Играм Generals zero hour ,па сакам да прашам како да направам да имам додатни оружја одноосно авиони и мапи ??
Благодарам
Брат, не ти е добро формулирано прашањево.

Мислиш авиони како помошни оружја, од време на време што можеш да ги активираш?
Дека бомбардерите (зависно со кој генерал играш) може да се користат како помошно оружје. Да ги отклучиш од листата каде што се трите ѕвезди (долу десно).
А ако сакаш авиони со минимална сила си градиш аеродроми.
Ова за "мапи" не те разбирам што сакаш да кажеш...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom