Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 април 2017
Мислења
69
Поени од реакции
22
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
Свеједно то copy-paste листа са других форума.
Ево једна фришка :D
Код:
http://vip.groupiptv.com:7000/get.php?username=mich&password=mich&type=m3u
ja ću objaviti svih moji 231.Ta tvoja "friška" je odskenirana prije 25 dana,i ima je u 5 varijanti.Ajde prestanite,s tim serverom,pun ih je web.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Poslije svih ovih poruka i trazenja objasnjenja niste nasli svrshodno
da date objasnjenje zasto se ban (njemu) dsuki1966 nemoze skinuti i
koji je razlog.Pod tim uvjetima nije ni moguce drzat ovu temu ni bilo koju drugu
na forumu jer bi svi trebali imati iste uvjete sto nije slucaj.Sramota za citavu administraciju
ovoga foruma,i sad bih se ja trebao praviti ili bilo ko drugi da je sve u redu i da idemo dalje
i da svoje znanje i svoje resurse,mogucnosti dijelim sa ostalim clanovima
i time doprinesem ovom forumu.To ja ne mogu shame za citavu administraciju ,sad me banirajte ,radite sta hocete nije me briga vise .uzas to je ono ti njega ,kafom i rahatolkumom a on tebe toljagom za sve vas koje sam upoznao znate gdje me mozete ,naci i moje liste nisu nikada bile o ruk liste ko sto vam under braca daju i da restrimeri ce sad biti sretni ,jer sam dobivao na pm poruke ,od 9 restrimera da prestanem sa davanjem listi ,i da im se prikljucim , sto sad kad gledam mozda i nije tako losa ideja ,mozda ce me oni vise cijeniti
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
ja ću objaviti svih moji 231.Ta tvoja "friška" je odskenirana prije 25 dana,i ima je u 5 varijanti.Ajde prestanite,s tim serverom,pun ih je web.
Кад кажем фришка мислим да је нема у гугл претраживачу.
А то 231 - ма само удри момче.
 
Член од
23 април 2017
Мислења
74
Поени од реакции
213
Poslije svih ovih poruka i trazenja objasnjenja niste nasli svrshodno
da date objasnjenje zasto se ban (njemu) dsuki1966 nemoze skinuti i
koji je razlog.Pod tim uvjetima nije ni moguce drzat ovu temu ni bilo koju drugu
na forumu jer bi svi trebali imati iste uvjete sto nije slucaj.Sramota za citavu administraciju
ovoga foruma,i sad bih se ja trebao praviti ili bilo ko drugi da je sve u redu i da idemo dalje
i da svoje znanje i svoje resurse,mogucnosti dijelim sa ostalim clanovima
i time doprinesem ovom forumu.To ja ne mogu shame za citavu administraciju ,sad me banirajte ,radite sta hocete nije me briga vise .uzas to je ono ti njega ,kafom i rahatolkumom a on tebe toljagom za sve vas koje sam upoznao znate gdje me mozete ,naci i moje liste nisu nikada bile o ruk liste ko sto vam under braca daju
Pozdrav za mog velikog prijatelja,al pre svega velikog coveka ,sto je to pokazao bezbroj puta,ziv bio.
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
ja ću objaviti svih moji 231.Ta tvoja "friška" je odskenirana prije 25 dana,i ima je u 5 varijanti.Ajde prestanite,s tim serverom,pun ih je web.
nemoj objavit ,napravi txt datoteku spakuj ih sve i posalji svima na privatnu poruku ,tako sam ja i jos nisu procurile ovih dana nova tura od 500 listi i saljem svima ,plus kao i do sad SAMO restrimerima rtmp i m3u8 liste
 
Член од
27 август 2013
Мислења
69
Поени од реакции
306
@dsuki1966
.vratite covjeka kad ga toliko ljudi traze i hvale...
i toliko njih pisalo i trazilo peticiju za njegov povratak....
a ljucki je prastati ...
a neka on i ostali pokazu jesu li za dobrobit ovog foruma...
ili za trajni ban....
pozz...
moje misljenje...
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2012
Мислења
34
Поени од реакции
41
nemoj objavit ,napravi txt datoteku spakuj ih sve i posalji svima na privatnu poruku ,tako sam ja i jos nisu procurile ovih dana nova tura od 500 listi i saljem svima ,plus kao i do sad SAMO restrimerima rtmp i m3u8 liste
da li moze i meni ta lista ako nije problem. hvala unaprijed
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
Ne razumem zasto kukate celi dan,gde je dzuki,muki,puki....itd
Meni je International super i srecan sam za sada
one druge ne poznajem!
ne kukamo samo trazimo da se makne ban dsuki 1966 oni koji su na forumu od septembar 2016 znaju daje pomagao svima a c linije koje svi sada traze je delio on niko ih pre njega nije spominjao,u svakom slucaju on i intrenational su bili tim koji je pomagao svima na forumu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom