Сакам да знам!

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Што е со скопското лименка, само мене ли ми мириса на изгорена гума горниот дел од кај што се пие?
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Дали и кога може да се посети археолошкиот локалитет Скупи?
Mo\eш влезница чини 60 денари е сеа незнам како е работното време ја пред 4 години бев :)
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
sakam da znam koj ima linkovi od ovie novite hakerski ukradeni sliki od poznatite licnosti sto se pisuva nis fb a nikoj ne postira link :)
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Дали се плаќа карта за влез во Македонско село на Водно, тоа што е блиску до Горно Нерези и ако да, која цена е? И дали има нешто горе кафани, кафичи...... и во тој случај ако има, што нудат и какви се цените?:)
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Дали се плаќа карта за влез во Македонско село на Водно, тоа што е блиску до Горно Нерези и ако да, која цена е? И дали има нешто горе кафани, кафичи...... и во тој случај ако има, што нудат и какви се цените?:)
Мислам дека влез беше 100 денари инаку што се нуди може да видиш на фан страната на фб https://www.facebook.com/makedonskoselo/
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Дали се плаќа карта за влез во Македонско село на Водно, тоа што е блиску до Горно Нерези и ако да, која цена е? И дали има нешто горе кафани, кафичи...... и во тој случај ако има, што нудат и какви се цените?:)
Оди кај македонско село таму ќе завршиш работа за твоите потреби има и кафани ,барови па дури и смествување за сешто


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Дали се плаќа карта за влез во Македонско село на Водно, тоа што е блиску до Горно Нерези и ако да, која цена е? И дали има нешто горе кафани, кафичи...... и во тој случај ако има, што нудат и какви се цените?:)
Бесплатен ти е влезот, имаш ресторанче за седнување - цените според мене се во граници на нормалата. Во куќарките само гостите на хотелот влагаат. Спроти него ти е Пантелејмон - и во дворот на црквата исто имаш ресторанче со делумен поглед на Скопје.
 
Член од
22 февруари 2015
Мислења
192
Поени од реакции
279
Знае ли некој која е оваа манекенка:






Ја најдов во еден спот од Офспринг на youtube:
 

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Дали има LYE (sodium hydroxide) по нашите патеки? Ми треба за домашен сапун.
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
89
Поени од реакции
14
Дали има LYE (sodium hydroxide) по нашите патеки? Ми треба за домашен сапун.
Побарај во земјоделска аптека. Инаку каустична сода се вика.[DOUBLEPOST=1492679783][/DOUBLEPOST]Луѓе, чекам повраток на данок од земја од ЕУ. Дали УЈП зема некои провизии/данок откако ќе стигнат парите на сметка? Станува збор за сума од 300 евра.
Фала.[DOUBLEPOST=1492680154][/DOUBLEPOST]
dali znaete koj e najbliskiot lidl vo grcija
nekade okolu granicata mislam, ili posle granicata , otprilika nekoj da znae
Повели, мапа на продавници Лидл низ цела Европа. https://www.walkingclub.org.uk/shops/lidl.shtml
Ко што гледам овде, двете најблиски ти се во Поликастро и Кукуш.
 
Последно уредено:

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.717
Поени од реакции
1.469
Дали може да провериш крв без упат од матичен лекар ? Да одам во некоја лаборотрија и да ми се направи крвна слика ?
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
209
Поени од реакции
429
Што услови се бараат за вработување на аеродром, позиција правење "check in" и што може да се стори за да се вработи човек во најбрзо време?
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
Me interesire kolku se stabilni nasite banki posle sinokesnite slucuvanja vo parlamentot ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom