Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ги пореметија во последната четвртина :pos::pos:
Згора на се имаше еден дебел црнец градба како шек 2 слободни сега и ги промарши двете ццц
Пред тоа на 7 разлика кога беа се плашеа да шутнат на кош на 4 минути до крај и овој плејов што им е ја фрли на сопствена половина ..
Ајј пусто шо заборајв дека лузеров дуле свињава дебела им е тренер .[DOUBLEPOST=1490647602][/DOUBLEPOST]На крај за да си ја вратам барем уплатата ја пуштив младиве шпанци да дадат уште еден гол и тој црнецот промарши зицер од цел гол тој со глава покрај статива мавна ..
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.964
Поени од реакции
35.576
ХОХОХОХООХОХОХОХОХОХХООО ... Ако има нешто подобро од зимање пари од кладилница , тоа е да ги слушаш педерските усташки коментатори со нивните тенисери кога им губат. Па кога се комбинирани двете е перверзија. :ojeaa: Плус мечот беше изедначен до крај , десет пати послатко.

Од толкава ароганција и самобендисаност педерот не го чека топчето ни мрежата да ја помине па да прослави поен , 10 ебени пати се сопна со коментарот. :kuracc::kuracc::kuracc::kuracc::kuracc:

Сервира Карлович за сет ... АЈМО ИВО САД ЈЕДАН АС ! Иво се пуца како неарен , топчето оди 2 метра во аут и овој ... АУУУУ БОМБА АЛИ НАЖАЛОСТ ВО АУТ , СРЕЧА ДА СЕ ГОСПОДИН СУДИЈА ПОТРГНУО НА ЛЕВО ЗАТО ШТО ОВО БИ БИЛ ФАТАЛАН УДАРАЦ.:pos::pos::pos::pos::pos::kuracc::kuracc::kuracc::kuracc::kuracc::kuracc::kuracc::kuracc:
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802

Videte samo sto postanale gupcive !osven koef.. + i u ponuda imaat 20 igraci,kade sto igraat 8 utakmici .
Samo da se znae koj matuf gi postavuva koef..proklet eden ..mamata v g. ..
Al opravdano im e,poslednive 25dena 4 tiketa po 100K+ samo kaj soborna im zele so igraci uplata po 50/100den .
Daj boze da crknat den poskoro i ajr da ne vidat od parite,rak neka fatat cas poskoro .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Халеп 2ка за утре, да не речете дека не ви најавив со време деца мои. (освен Ставро хехехе)
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728

Videte samo sto postanale gupcive !osven koef.. + i u ponuda imaat 20 igraci,kade sto igraat 8 utakmici .
Samo da se znae koj matuf gi postavuva koef..proklet eden ..mamata v g. ..
Al opravdano im e,poslednive 25dena 4 tiketa po 100K+ samo kaj soborna im zele so igraci uplata po 50/100den .
Daj boze da crknat den poskoro i ajr da ne vidat od parite,rak neka fatat cas poskoro .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Одамна неиграм во ова клошарска кладилница,ама му имав уба пара земено во ноември од 7 дена во неделата 6 пати добитен и после ме заебаја му имав даено на еден другар да ми уплати и зедоја ги менаја границите успич арно влезе ама одтогаш не појке.[DOUBLEPOST=1490707655][/DOUBLEPOST]Lillard 28.5 +
Lopez 21.5 +
Miami 2

Со победа Лилард и Портланд скоро го фаќат то плејоф место лоша одбрана на Денвер,ама Лилард непостој плеј кој можи да го запри од аллстар игра фасцинанто.

Лопез против Филаделфија да го зеам 100%,дрва филадефија на 5ка Лопез не е добар пост играч ама зато лупа тројки го ненормален

Миами 2ка навивачки ги манав и детроит е во лоша форма ќе видиме како ќе биди.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Халеп 2ка за утре, да не речете дека не ви најавив со време деца мои. (освен Ставро хехехе)
Халеп е во мизерна форма и покрај трите врзани победи овде во Мајами, изгуби сет од Осака и од Стосур, нема вредност коефициентот, Конта е моментално во подобра форма и тешко ќе биде за романката
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850

Videte samo sto postanale gupcive !osven koef.. + i u ponuda imaat 20 igraci,kade sto igraat 8 utakmici .
Samo da se znae koj matuf gi postavuva koef..proklet eden ..mamata v g. ..
Al opravdano im e,poslednive 25dena 4 tiketa po 100K+ samo kaj soborna im zele so igraci uplata po 50/100den .
Daj boze da crknat den poskoro i ajr da ne vidat od parite,rak neka fatat cas poskoro .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Кој уплати после ова кај дегениве, никад да не фати.
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Кој уплати после ова кај дегениве, никад да не фати.
Eve gi Sportlife so dobri granici i koef.. izlegoja ..plus imaat 48 igraci ponudeno ..
Uplativ
Turner 13.5+
BrookLopez 21.5+
Saric 18.5+
Booker 24.5+
Poslendite dvajca neznam zs gi klajv,al aj ..onaka nabrzina .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
wimbledon, shefild, acrington, francija gg
italija x2 2+
20+ koef
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Дајте некој предлог за типување вечер за маживе тенис, гледам има пет меча...
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.700
Поени од реакции
6.622
Хрватска крв да серат шо изгубија 3-0!!! :cautious:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Гомбос копитово да умре сместа ретардирано копиле 3 сет топки пропушти и во тајбрејк го јаде 7-1 ГАД!!!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Berdih majmune samo ti mozes da poseres brejk odma posle dobien ... Ti ebam kopitoto go imam so 5 razlika da tepa sega ke go izgubi setov ili vo tajbrejk ke tepa samo da me zaebe .

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Berdih majmune samo ti mozes da poseres brejk odma posle dobien ... Ti ebam kopitoto go imam so 5 razlika da tepa sega ke go izgubi setov ili vo tajbrejk ke tepa samo da me zaebe .

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
зошто константно плачеш пцуеш на уште незавршен натпревар ?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom