Ваши дела (финален производ)

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Еве нешто од мене. Снимано со Canon 7D, Canon 5D Mark III и GoPro Hero 3, за кадрите во лет користевме хексакоптер со жироскоп.


Едит: Еве уште нешто:

 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Еве нешто од мене и моето хоби од лани, едитирано е со Vegas Pro 12.0 :)


Нешто поново.

И ова ми е скоро направено. Интересна комбинација ми се појави од осветлувањето во собата, не е чепкано со никакви ефекти а убава боја има. :icon_mrgr:

Имам и повеќе видеа можете да ги видите тука :)
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Не сум ставил одамна нешто од мене овде.

Предизвикај ги своите граници / Allga San
Production: Kajgana Media
Client: Natusana Македонија

 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.801
Поени од реакции
15.719
mi kupija pred mesec dena na podarok kineska kopija na go- pro i bevme 7 dena vo Grcija pa nešto amaterski praev... će mora da vežbam vo prostorija za da gi naučam sitnite komandi napamet, inaku podvodno slikanje teško odi, ne ekako na starite klasični kutii so krupni komandiza fotoaparatot...
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
3
Поени од реакции
0
se nadevam ke vi se dopadne mojava kompilacija
[DOUBLEPOST=1479036910][/DOUBLEPOST]eve uste nekoja
 
Последно уредено:

Martinmkd

Roadie
Член од
20 мај 2009
Мислења
296
Поени од реакции
412
Сори што воскреснувам тема неактивна4 месеци, али си направив интересен едит од ланските патувања. Кратко трае, под 2 минути, ама крие убава порака. Енџој :)

 
Член од
20 март 2017
Мислења
23
Поени од реакции
1
Здраво на сите! Нов сум во форумот. И сакав нешто да прашам во врска со филмој! Би сакал да снимам еден добар филм и со добро сценарио! Со многу мал буџет! Но потоа би сакал да го продадам тој филм! А каде бе требало да се продаде? Ве молам за некој совет! Знам можда е глупо ова што го пишувам но ми значи да знам! :)[DOUBLEPOST=1490005797][/DOUBLEPOST]Здраво на сите! Нов сум во форумот. И сакав нешто да прашам во врска со филмој! Би сакал да снимам еден добар филм и со добро сценарио! Со многу мал буџет! Но потоа би сакал да го продадам тој филм! А каде бе требало да се продаде? Ве молам за некој совет! Знам можда е глупо ова што го пишувам но ми значи да знам! :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom