Friends

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Завршија и на Телма, веќе престанав да бројам по кој пат ги изгледав...
There is something wrong with the left philange!!!!
Втор пат ги гледам и втор пат умира дел од мене и не знам што понатаму со себеси.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Што станало со Моника, грдотија.
Иначе конечно ми текна од кај ми е познато девојчево. Моника била. :D Од што во што се претворила.

Негде на 3:15.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Што станало со Моника, грдотија.
Иначе конечно ми текна од кај ми е познато девојчево. Моника била. :D Од што во што се претворила.

Негде на 3:15.
Накај шеесет години иде, најстара е од сите мислам, таа во последните сезони се гледа дека веќе е спласната а не па сега, само ботоксот ја вади колку толку :)
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Накај шеесет години иде, најстара е од сите мислам, таа во последните сезони се гледа дека веќе е спласната а не па сега, само ботоксот ја вади колку толку :)
Нејзе ботоксот и ја уништи, целата е пластична во фаца. Подобро на старка да личела, него на ова што е сега.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Нејзе ботоксот и ја уништи, целата е пластична во фаца. Подобро на старка да личела, него на ова што е сега.
Ако заприметиш, она уште во 10 сезона си има баајги ботокс во фацата, едвај се смее и челото не и се мрда. А тогаш дали имала 40 години.
Сите со овој ботоксов добиваат таква глупа фаца, она и Деми Мур поготово од познативе. Женскиот Брус Џенер е поличен од нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom