Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403

и бомбоните од Европа и толку... а ти Д.... од кое маало си.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.653
Поени од реакции
34.938
Чудовиштето е или член на Brazhnik или на Sphingdae фамилиите, да беше подобра сликата можи и ќе го најдевме какво презиме носи.
И не те јади пичкаму, ако се плашиш земај чифтето и реши го со стил :uzi:

Драга,

сум го гледало цело серија Breaking Bad во рекордно време, кратиш на спиење и стигаш да ја изгледаш во најгустиот период :pistoldz:
Посовршено нешто не можеле да изрежираат и да снимат, со исклучок на неколку моменти се беше совршено стокмено, ми е жал што не ја почнав порано, но тоа е што е, ќе биде тешко да се најде следна добра серија :)
Туку да си најдам цвикерчиња ко тие на Gus Fring нема да биде лошо, осеќам дека ќе ми тропнат на следниов систематски за читање, барем да ми бидат по кеиф дури ги носам :cool:
 
Член од
16 јуни 2014
Мислења
314
Поени од реакции
797
Драга,
расположениево ми се менува од секунда во секунда...
исто ко времево...
јбг...
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403

еј...Д..... не тоа што мислиш или Мостот на реката Квај
железничката станица кај Мичурин во изградба...
гледај какви јаки диреци имало тогаш а не како сегашниве по администрација,
 
Последно уредено:

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Со 5% батерија ти куцам Кајгано. До толку мака ми доаѓа. Не остана чоек со кој можеш да бидеш свој а да не ти замери. Да биде полошо, ќе ти зборат за како баш тоа и ги нервира и у прв момент наоѓаат шо да ти преречат да не правиш.
Мислам дека ми останува да се закопам во работа и да оставам сѐ друго на страна. Бар од бирото у канцеларија можам да очекувам да не ми пројадува гомна на секои 15 минути.
Заборавивме да бидеме луѓе кои на блиските ќе им дадат поддршка за сѐ, дури и за најмала ситница. А не пак за нешто повеќе да стане збор.
 
Член од
17 септември 2012
Мислења
896
Поени од реакции
515
Кајги,

Се заљубиф на прв поглед хаха. Ако некој види девојка на фејсбук/инста сликана на некоја од плажите во Калитеа, Пефко, Паљури со плави купаќи горен дел (солидно деколте:D), доле розе нека ми пише ПП.:love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom