Членови на кои им се допаднала пораката #30

Тема:
Породување во државна или приватна болница?
 1. 28 ноември 2015

  Scirea

  Старата Дама, Машко
  Мислења:
  18.779
  Допаѓања:
  43.681
  Поени од трофеи:
  205
 2. 27 ноември 2015

  Луси_Лу

  extreme, Женско
  Мислења:
  4.673
  Допаѓања:
  8.606
  Поени од трофеи:
  205
 3. 26 ноември 2015

  Xibalba

  Punctum vivimus, Машко, од سكوبيه
  Мислења:
  5.708
  Допаѓања:
  10.149
  Поени од трофеи:
  205
 4. 26 ноември 2015

  Forza Milan!!!

  Машко
  Мислења:
  21.613
  Допаѓања:
  32.139
  Поени од трофеи:
  205