Членови кои реагирале на порака #142

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Goran Bt

   локал патриот од Независна Битола
   • Мислења
    8.070
   • Поени од реакции
    5.733
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Tomasino

   За својот народ и за тебе, морав јас да робувам. од Битола
   • Мислења
    9.176
   • Поени од реакции
    18.602
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom