17

Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Може да гледате првата епизода на новата бугарска интернет teen сериjа 17
Мислам дека се разбира добро што се сборува, а сериата е квалитетна и треба да се гледа за да се знае како не требва да се живее. Ако има интерес ке постирам и наредните епизоди когато бидат сликани и пуштени.

 
Последно уредено:

Kocka

Manchild
Член од
1 август 2006
Мислења
3.531
Поени од реакции
2.752
dosta mi e od serii so kako ne treba da se zivee daj nekoja so kako treba da se zivee...
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
dosta mi e od serii so kako ne treba da se zivee daj nekoja so kako treba da se zivee...
За жал многу малко са вакви серии со добар пример кои дават резултат. Повекето покажуват суровата денешна состоjба. Надевам се преку овие серии поне младите ке се замислат како живеjат.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.950
Интересна серија , баш сега ја изгледав првава епизода и има надеж.
п.с. 11.22 много красиво момиче :drk:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.950
Може да гледате првата епизода на новата бугарска интернет teen сериjа 17
Мислам дека се разбира добро што се сборува, а сериата е квалитетна и треба да се гледа за да се знае како не требва да се живее. Ако има интерес ке постирам и наредните епизоди когато бидат сликани и пуштени.
Dido аз искам вторија епизод .Изпратете ми в поштенската кутија ...[DOUBLEPOST=1423410654][/DOUBLEPOST]
Мислаш на учителката. :icon_mrgr: Ученикот и коj бил спортист во НСА е много срекен.
Да да на учителката . На крај приметив дека е таа е истата :pos:А како се казва актрисата !??!
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Кое правилното име на серијава ? :confused:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Dido аз искам вторија епизод .Изпратете ми в поштенската кутија ...[DOUBLEPOST=1423410654][/DOUBLEPOST]
Да да на учителката . На крај приметив дека е таа е истата :pos:А како се казва актрисата !??!
За жал незнам дали има втора сериjа вопшто. Ова епизода е сликана во 2011, али не е пуштена никаде доденес. Заради незаинтерисароност и спрен буджет мислам дека не е продолжена сериjата. Ако успеjам да намерам други серии ке ги постирам. Инаку името на жената коjа играе учителката е Константина Живова. Она има снимено и во други серии.







Во интернет може да се гледа модерна емисиjа со Ина со полезни савети за дамите и дома. Ова е сериозна емисиjа. :kafence:Еве неколку епизода. Има какво да се види. :drk:


 
Последно уредено од модератор:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.950





Во интернет може да се гледа модерна емисиjа со Ина со полезни савети за дамите и дома. Ова е сериозна емисиjа. :kafence:Еве неколку епизода. Има какво да се види. :drk:
И за и за м'жeте има какво да се види :drk::drk::drk::drk::drk:
Ај сликиве ако сакаш постирај ги и во темата за балканската убавина на жените :sneaky:
 
Член од
3 март 2009
Мислења
795
Поени од реакции
702
Еве друг филм со тиjн насоченост коj може да се гледа.


Еве и комедиjа. Многу смех и екшан.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom