Најубав форумџија за 2014 [Гласање]

Му „фрлив око“ на:


  • Вкупно гласачи
    177
  • Гласањето е завршено на .
Член од
16 септември 2014
Мислења
329
Поени од реакции
764
Nagrada so ke bide za misovive, da napraat eden dejt megjusebno a?
Педикир Маникир Бразилска , Топла и Ладна депилација,Чупање, тампони и вазелин за две години.
Плус его бурст и фејзбук флерт со победничката од темата каде шо се натпреваруваат жени без брада.
@wot Чомовски да не те праел тебе бе ? :D
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
Здраво, избркана од темата за жени навака си фатив патот :icon_lol:.
Вака сеа, изборот првично се стесни на @KembaW , @Andrew , @Intra , @Carter и @Vespertine .
@The Magus само ќе го чепнам да му кажам дека е најбољи фраер у маало а заедно у тандем со понежната половина, срцето ми го освоија :love:.
Потоа, втора елиминација, Арсенал ме бутнаа на ливче сезонава при убава сума (3-0/3-3 жалам ако ви враќам лоши спомени :D ), па заради нивниот клуб, ги елиминирав Carter и KembaW :toe:. @Intra keep up the good work и нареден пат слика во костум! :smirce:
И третиот и финален чекор, @Andrew лепото една гушкабилна, те елиминирам по практиката на другиве членови ( го знам/не го знам) и ради кумановските жички мои which means my 12 points go to @Vespertine :pipi:.
Тешкото помина, али ја уше еднаш да нагласам - све лепотани на форум бре :X3:.
 
Последно уредено:

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Ја морам и @Zbesnat да го пофалам. Се мислев меѓу него и Топче, ама очилата на слика се минус кај мене.
 
Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
Сакав да гласам на темава али ова насловов у анкетава " Му фрлив око на" едноставно не ми дава да кликнам :(
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
вот е најличен според мене, ама оти јас некое време го мислев дека е женско:facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom