Football Manager 2014

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Можеби само што потпишал за тој клуб во кој игра и не може да направи трансфер во твој клуб.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.501
Поени од реакции
6.128
Aj дајте да ја симнам играта и јас. Патем може и некое менаџерско советче, дека никогаш ја немам играно. :вонзем:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Колку се нервирам вака кога после 10 узастопни победи ќе изгубам од факинг АЈНТРАХТ БРАУНШВАЈГ. :mad:
 
М

Мартин^

Гостин
Абе остави тоа, составен дел од играта кадешто мора да ти прекине победничката низа и тоа против било каков тим.
Тоа е нормално, се навикнав на такви глупости.
Туку, сакав да прашам дали играте македонска лига, сакам да играм малце со македонски тим, но неможев да најдам креирано лига кадешто ги има барем неколку точни трансфери во мак клубовите, на тој од фм-балкан, составите се ептен стари, Иван Митров го немаше во Брегалница, па и други фудбалери забележав.
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31
мозе некој да ми прати линк од македонска лига за фм 2014доколку има напраено некој патц и да дае инструкции као се инсталира :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Културно ќе ве замолам, да даде некој квалитетен линк за симнување на играва, симнував од замунда ама редовен краш имам, а релоад ми е комплетно со нови фаци и фудбалери.
би ве замолил да ме упатите од каде да ја симнам, пачот веќе го симнав најновиот ама со целава игра мака мачам

Фала однапред.
 
Член од
12 март 2010
Мислења
203
Поени од реакции
74
Културно ќе ве замолам, да даде некој квалитетен линк за симнување на играва, симнував од замунда ама редовен краш имам, а релоад ми е комплетно со нови фаци и фудбалери.
би ве замолил да ме упатите од каде да ја симнам, пачот веќе го симнав најновиот ама со целава игра мака мачам

Фала однапред.<br/>
ne bi trebalo da imas problemi so posledniot patch. Koga ke sednam posle na kompjuter ke ti pustam linkovi, ako vo meguvreme ne ti pomogne nekoj drug od forumov.

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Дечки да не ја пробал некој од вас оваа?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sigames.fmh2014
И јас за тоа дојдов у темава :D Кој ја има играно да сподели импресии
Јас :) Од 2012 натака сите ги имам на телефон играно. Не е сега како за на ПЦ многу јасно ама одлична е кога ќе си на некои досадни места како чекање редови, патување со бус... Си ги влечеш крукчињата за да правиш измени :LOL: Еднаш даунлоадира датабаза при инсталирање и понатака не ти треба интернет за да играш. Кракната ја имам инсталирано, нормално :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Културно ќе ве замолам, да даде некој квалитетен линк за симнување на играва, симнував од замунда ама редовен краш имам, а релоад ми е комплетно со нови фаци и фудбалери.
би ве замолил да ме упатите од каде да ја симнам, пачот веќе го симнав најновиот ама со целава игра мака мачам

Фала однапред.
од nosteam simni si ja,gi imas site potrebni linkovi.
Instaliraj kako sto pisuva vo upastvoto i igraj vo windowed mode ;)
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Тоа е тој проклет Џонтра Волта, животот да му го ебам избедиран.
Добро бе маме му ебам бе, тотална несреќа ме прати ццццццццц.

Го форматирав конечно ова гомно од комфљуктор, ја инсталирам играва мртва и кога ќе ја пуштам у дел од секунда краш дампс ми праи.
Не сте свесни колку сум нервозен, немој некој да ми се изнасмеал, поготово ти над мене што си!!!!

Ако некој знае нека ми објасни ако не мрш у пичку матер и комфљуктор и фудбал менаџер!!

10 години од животов ми скрати!

Мајката да му ја ебам на тој што ме проколна!
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
@Ilumious sto da mu praam sega kazi mi ? :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:


ke probam da ti pomognam,stom sum sezona 2025,znaci funkcionira.
Prvo,ne stavaj razno razni face pakovi,amblemi i skinovi.ZA KUR KE TI SE !!

graphics quality-media
window mode-windowed
rendering mode-software
frame rate-automatic

i se nadevam site pachovi gi imas instalirano.deinstaliraj ja igrata so your unistaler,pa posle nanovo instaliraj ja.


i eve ti koristen link,pozelno e da gi sledis upastvata

http://www.fmscout.com/q-10206-FM2014-crash-dump--What-to-do-How-to-fix.html


socustvo do tebe,ne ti se smeam veke,ova ne e humano sto ti se desava































P.S :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
DirectX види дали имаш најнов :)
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.964
Поени од реакции
1.866
Јас :) Од 2012 натака сите ги имам на телефон играно. Не е сега како за на ПЦ многу јасно ама одлична е кога ќе си на некои досадни места како чекање редови, патување со бус... Си ги влечеш крукчињата за да правиш измени :LOL: Еднаш даунлоадира датабаза при инсталирање и понатака не ти треба интернет за да играш. Кракната ја имам инсталирано, нормално :D
Има за виндоус телефони и дали може да се најде бесплатно или мора да се купи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom