Предигра - прст или јазик?

Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.532
Поени од реакции
21.407
Nikolina ne e do tebe,do tvojot partner e. Smeni go i kje uzivash...
Mislam deka sekoja devojka gi saka i prstite i jazikot ama ima maski sto ne im se lize sladoled i go pravat filmot na devojcinja kako Nikolina deka ima i drugi raboti za predigra kako baknezi po vrat i sljivki.

Sent from my ZTE BLADE III using Tapatalk
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
Nikolina ne e do tebe,do tvojot partner e. Smeni go i kje uzivash...
Mislam deka sekoja devojka gi saka i prstite i jazikot ama ima maski sto ne im se lize sladoled i go pravat filmot na devojcinja kako Nikolina deka ima i drugi raboti za predigra kako baknezi po vrat i sljivki.

Sent from my ZTE BLADE III using Tapatalk
Сега ти подобро од мене самата ме знаеш :pos: не е до партнерот, подобар не можеше да биде:) едноставно не сме сите исти.
 
Член од
17 декември 2012
Мислења
113
Поени од реакции
48
Ако не се пројде со јазик, не е тоа тоа :) Бар често практикувам така со партнерките и до сега не одбила никоја...
 
Член од
27 февруари 2011
Мислења
66
Поени од реакции
30
Гадно ми е бе.. ај да е сува ко у поркиве ајде де и да лижнеш троа..ама тоа соковите да ги шмукаш плус мирифче од доле комбинација :sick:
Па затоа прст си практикувам и сум доста увежбан :cool:
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.097
Поени од реакции
5.767
Гадно ми е бе.. ај да е сува ко у поркиве ајде де и да лижнеш троа..ама тоа соковите да ги шмукаш плус мирифче од доле комбинација :sick:
Па тоа е и најслаткото :D Не се јаде сув леб, мора да биде намачкан со мед или мармалад :D
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Nikolina ne e do tebe,do tvojot partner e. Smeni go i kje uzivash...
Mislam deka sekoja devojka gi saka i prstite i jazikot ama ima maski sto ne im se lize sladoled i go pravat filmot na devojcinja kako Nikolina deka ima i drugi raboti za predigra kako baknezi po vrat i sljivki.

Sent from my ZTE BLADE III using Tapatalk
Ти ќе и кажуваш на наставничката :P.
 
Член од
17 мај 2014
Мислења
124
Поени од реакции
214
Гадно ми е бе.. ај да е сува ко у поркиве ајде де и да лижнеш троа..ама тоа соковите да ги шмукаш плус мирифче од доле комбинација :sick:
Па затоа прст си практикувам и сум доста увежбан :cool:
Ти да не си и дечко на Николина? :pos:
 

Gandradelic

Banderash
Член од
31 март 2014
Мислења
1.297
Поени од реакции
782
Чувството кога ги ,,вшмукува,, моите течности гледајки ме право во очи ми е врв. Пожелна ми е комбинација од двете во случај ако бавно се одвива.
I da ti gi prefrli posle so sochen baknezh... :D[DOUBLEPOST=1400767037][/DOUBLEPOST]
Дај кажете некоја предирга, што ја доведува девојката до лудило....? :D
Prs u gs i lizhi ja cela.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom