Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
16 декември 2012
Мислења
98
Поени од реакции
12
дечки дали некој знае како се става во плејлиста музика во плеерот на алкател поп ц5....https://www.youtube.com/watch?v=EsXqZnCYEH4
и дали може некаде да се најде бампер маска и фолија за екранот
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.966
Колку чини флет кабел за Samsung S3550 Shark 3?
 

»gêlê«

Delete!
Член од
17 декември 2010
Мислења
254
Поени од реакции
77
Дали важи гранација на мобилем после декодирање (знам дека ако му имаш направено root гаранцијата не важи) ?
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
Дали важи гранација на мобилем после декодирање (знам дека ако му имаш направено root гаранцијата не важи) ?
Ако е со код декодирањето си важи.[DOUBLEPOST=1396690403][/DOUBLEPOST]
Дали важи гранација на мобилем после декодирање (знам дека ако му имаш направено root гаранцијата не важи) ?
Ако е со код декодирањето си важи.
 

»gêlê«

Delete!
Член од
17 декември 2010
Мислења
254
Поени од реакции
77
Ако е со код декодирањето си важи.[DOUBLEPOST=1396690403][/DOUBLEPOST]

Ако е со код декодирањето си важи.
Ами подетално вака е работата имам земено мобилен од швајцарија беше кодиран на швајцарски оператор Orange го одкодирав овде и имам нешто проблем со Touch-от имам прилика да го однесат пак во швајцарија и да ми го вратат во рок од месец дена шо ми одговара крај краева че си ја пробам срејчата... Одкодиран е кај нас овде со Software за декодирање...
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ами подетално вака е работата имам земено мобилен од швајцарија беше кодиран на швајцарски оператор Orange го одкодирав овде и имам нешто проблем со Touch-от имам прилика да го однесат пак во швајцарија и да ми го вратат во рок од месец дена шо ми одговара крај краева че си ја пробам срејчата... Одкодиран е кај нас овде со Software за декодирање...
Е не знам така дали ќе ти важи таму , прашај си прво да не го носиш џабе.
 
Член од
3 април 2014
Мислења
13
Поени од реакции
5
Zdravo na site,

Imam problem so konektiranje kon Youtube, Play store i Google od mobilen koga sum na mobilen internet...pretplatnicniot broj mi e na ONE
Koristam S4 od pred nekolku dena i togas mi se javi problemot.
Koga sum na Wi-fi se konektiram bez nikakov problem.

Prethodno na stariot telefon aplikaciite sto gi navedov gi koristev so mobilen internet bez nikakov problem.

Dali stanuva zbor za nekoi setinzi ili slicno, ako ima nekoj da znae blagodaram odnapred za pomosta!
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Zdravo na site,

Imam problem so konektiranje kon Youtube, Play store i Google od mobilen koga sum na mobilen internet...pretplatnicniot broj mi e na ONE
Koristam S4 od pred nekolku dena i togas mi se javi problemot.
Koga sum na Wi-fi se konektiram bez nikakov problem.

Prethodno na stariot telefon aplikaciite sto gi navedov gi koristev so mobilen internet bez nikakov problem.

Dali stanuva zbor za nekoi setinzi ili slicno, ako ima nekoj da znae blagodaram odnapred za pomosta!
Имаш наместено сетинзи за интернет од Оне ?
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.689
Поени од реакции
6.592
Има некој користено Алкател од новите попови :pos: C3, C5?
 
Член од
23 октомври 2013
Мислења
10
Поени од реакции
1
Има ли некој искуство со Mobelix, сакам да земам Note 3 па гледам дека таму е 2000 денари поефтин од amc па се мислам од кај е подобро
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Дечки по грешка избришав цел албум слики од телефон, не знам дали ми беа на мејмориска или во мејмирија на телефон, ако имат чаре да се вратет назат некако кажете, се работит за alcatel one touch idol
 

Kajgana Shop

На врв Bottom