Football Manager 2014

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Дајте го новиот апдејт да се играмо :) продолжувам подари багови да губам утакмици
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Ja simnav od zamunda.net - Crack Multi verzijata, i posle mesec dena od pocnuvanje na prva sezona me isfrla od igra ?
- Go znae nekoj problemov i kako da go resam, fala odnapred
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Ja simnav od zamunda.net - Crack Multi verzijata, i posle mesec dena od pocnuvanje na prva sezona me isfrla od igra ?
- Go znae nekoj problemov i kako da go resam, fala odnapred
Ти треба апдејтот и крак фиксот да ги спуштиш ти пишува се на торентот.
 
Член од
12 март 2010
Мислења
203
Поени од реакции
74
Ај,не ми се верува :D синоќа останав касно до 3, имав чуство дека ќе испадне апдејт,одам на Фм Скаут, нема никаква вест,одам на официјална,нема вест,гасам пц .... станувам сеа,имало апдејт :D LoL
има торент ? пушти линк да го симнам
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
142
Поени од реакции
64
Добро бе дали внимаваат малку каква игра прават...КАТАСТРОФА...ова не е ни малку реално на најбитните работи во играта да не се внимавало, секој втор ден утакмица,незнам шо да кажам алал да им е :(
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Абе бодибилдер, види ги Арсенал каков распоред имаат сеа. :D
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Добро бе дали внимаваат малку каква игра прават...КАТАСТРОФА...ова не е ни малку реално на најбитните работи во играта да не се внимавало, секој втор ден утакмица,незнам шо да кажам алал да им е :(

pusti deca od mladinskata skola neka trcaat proti Stoke i Fulham.Gleam 2015 godina si,bi trebalo da ti se dojdeni dobri igraci vo mladinskata skola i se nadevam si nacekal i si kupil nekolku regeni sto ke gi bide vo idnina :)

Jas taka igram,pravam golemi rotacii koga ke mi se pogodat vakvi utakmici,a poslednata sezona gi imav dosta bidejki igrav na site mozni frontovi od kup pa se do svetski fudbalski klupski sampionat[DOUBLEPOST=1392930754][/DOUBLEPOST]
Јас сум 2019 ама немам играно месец дена може, обврски, серии дојдоа за гледање нови и баталив малце, ама ќе се вратам :)

daj koga ke imas poveke slobodno vreme pusti tuka sliki da vidime kakvi regeni si nasla,kako se razvivaat mladite igraci.
Da ja zivneme malce temava :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom