Огласи за цимер/ка

Член од
23 септември 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Ако му фали на некој цимер слободно нека ме контактира, јас сум на градежен па би ми одговарало околу факултетот до тафталиџе карпош центар.
Телефон 070395432
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Барам цимерка за во стан на Ленинова. Станот е прилично голем и добро уреден,има две спални, дневна, кујна, балкон голем и веце нормално :icon_lol:. Моментално сме три девојчоња па ни фали уште една (која ќе биде со мене во соба) :). Киријата е 250 евра, па по човек би дошло 63 евра на месец, што за тој стан на таа локација е прилично добра цена.
Огласов уште важи, некој? :)
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Барам цимери за во стан во Центар ..станот е за 4рица , вкупно е 280евра .. :)
 

Hyperz

Изгубен во времето и просторот...
Член од
13 август 2011
Мислења
715
Поени од реакции
423
Дечки на фејсбук има една група за цимери и цимерки денес отворена, не сакам овде да спамирам, може и таму да пробате, пишете ми порака да ви ја пратам, има деца што бараат цимери и цимерки.
Дај прати линк од групата ако може.
 
Член од
23 септември 2008
Мислења
43
Поени од реакции
1
Дечки на фејсбук има една група за цимери и цимерки денес отворена, не сакам овде да спамирам, може и таму да пробате, пишете ми порака да ви ја пратам, има деца што бараат цимери и цимерки.
i mene mi treba grupata.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Огласов уште важи, некој? :)
ти пишав и пп ама незнам дали ти има стасано јас сум за интересирана за огласот јас сум на економски ми одговаа местото па ако ако е уште слободно местото пиши ми број за контакт
 
Член од
24 јануари 2008
Мислења
1.135
Поени од реакции
140
Дали бара некој цимер во Ск или издава соба...?
Пишете ми на ПП
 
Член од
2 март 2011
Мислења
99
Поени од реакции
12
Две девојчиња бараат цимерка за стан во Капиштец спроти ТЦ Беберли контакт по пп
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
Barame cimerka za stan vo Kapishtec- do Beverli Hils. Stanot e 90m2, trosoben- 2 sobi za spienje, 2 wc-a, kujna celosno opremena i golem dneven prestoj. Kirija 62 evra.

Kontakt 078 936 594
 
Член од
25 октомври 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Се бара цимерка за во капиштец спроти трговски центар Беберли. Ние сме две девојчиња бараме трета цимерка станот е голем со 3 соби кујна и тераса. Киријата е 200 евра
 

UncleSam

Будока
Член од
23 јануари 2011
Мислења
269
Поени од реакции
509
Издавам трособен спрат од куќа во Ченто 70 м2, комплетно наместен, има термо печка, а можете да си донесете шпорет на дрва.
Пишете ПП ќе ви дадам број.
 
F

FallenHypaspist

Гостин
Барам цимери кои веќе имаат или бараат стан во дел од Скопје што е блиску до центар, може Дебар Маало, Карпош 1 па и 2, Кисела Вода, околу железничка, Мичурин Црниче, Капиштец и сл. Ако има некој нека цитира или ПП :))
--- надополнето: 2 декември 2012 во 15:08 ---
 

ION

Член од
27 јули 2011
Мислења
460
Поени од реакции
836
Се издава двособен, комплетно наместен стан во Кисела Вода кај Општината.
Греење со конвектори.
Цена 10.000 ден месечно.
Пишете ПП ќе ви дадам број.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom