Diablo 3

Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
lelee ne sum spiel poradi igrava, navistina e suiper, igrav i co-op mnogu mi se dopaga barbarian, monk ne tolku, ke gi probam pokasno i drugite
 
Член од
10 март 2012
Мислења
11
Поени од реакции
1
Драги форумџии чест ми е да ви најавам дека на денешен ден 10.03.2012 година излезе целосната верзија од Diablo 3,играта можете да ја најдете единствено на овој торент сајт torrentvault.org, на кој претходно треба да се регистрирате доколку сакате да влезете, но секако тоа е бесплатно.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Драги форумџии чест ми е да ви најавам дека на денешен ден 10.03.2012 година излезе целосната верзија од Diablo 3,играта можете да ја најдете единствено на овој торент сајт, на кој претходно треба да се регистрирате доколку сакате да влезете, но секако тоа е бесплатно.
Nice try. :)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Јас ти го избришав, нема потреба од спамирање за сајтови - играта ја нема на TL, не пак на другиве сајтови. :)
 
Член од
13 декември 2009
Мислења
1.307
Поени од реакции
647
Драги форумџии чест ми е да ви најавам дека на денешен ден 10.03.2012 година излезе целосната верзија од Diablo 3,играта можете да ја најдете единствено на овој торент сајт torrentvault.org, на кој претходно треба да се регистрирате доколку сакате да влезете, но секако тоа е бесплатно.
Амам бе 2012 година е. Бегај.
 
Член од
10 март 2012
Мислења
11
Поени од реакции
1
Јас ти го избришав, нема потреба од спамирање за сајтови - играта ја нема на TL, не пак на другиве сајтови. :)
Дете сакаш верувај сакаш не твое си е,но запомни јас тоа што го напишав не го напишав за мене туку за другите, ако сакав нештото да си го зачувам за себе тогаш воопшто немаше ништо да пишувам во врска со тоа како и од каде ја добив играта,а ти велам ја добив од сајтот кој што го напишав пред малку,а го користам веќе две години оти е стварно најдобар и секогаш прв дознава за игрите,но очигледно вие не сте биле ни за да ви се помогне ниту да ви се каже нешто.
 
Член од
20 март 2008
Мислења
694
Поени од реакции
414
Дете сакаш верувај сакаш не твое си е,но запомни јас тоа што го напишав не го напишав за мене туку за другите, ако сакав нештото да си го зачувам за себе тогаш воопшто немаше ништо да пишувам во врска со тоа како и од каде ја добив играта,а ти велам ја добив од сајтот кој што го напишав пред малку,а го користам веќе две години оти е стварно најдобар и секогаш прв дознава за игрите,но очигледно вие не сте биле ни за да ви се помогне ниту да ви се каже нешто.
Ја што имам ануал пасс на вов не знам ништо за излагање на диабло 3....ти викаш више ја имало на торент, ај не ме заебавај.
 
Член од
10 март 2012
Мислења
11
Поени од реакции
1
Ја што имам ануал пасс на вов не знам ништо за излагање на диабло 3....ти викаш више ја имало на торент, ај не ме заебавај.
Па нормално уште кога е хакната бе дете мисли малце со главата ццц како ќе знаеш кога ни тие од близард не знаат што се прави зад нивниот грб и кој се им ја земал играта.
 
Член од
20 март 2008
Мислења
694
Поени од реакции
414
Па нормално уште кога е хакната бе дете мисли малце со главата ццц како ќе знаеш кога ни тие од близард не знаат што се прави зад нивниот грб и кој се им ја земал играта.
Така тоа се хакнуало игра од близзард што е објавена пред 5 години ... Ај бе иди пери мозок на некој американски форум.... не ме фарбај мене овде кој цел живот играм игри од близзард. Ќе те прашам за една година кој ке остане само диабло 3 единствена игра без крак. За бф3 и мв3 излезе крак еден ден пред релеасе... дај не ме дупи
 
Член од
10 март 2012
Мислења
11
Поени од реакции
1
Така тоа се хакнуало игра од близзард што е објавена пред 5 години ... Ај бе иди пери мозок на некој американски форум.... не ме фарбај мене овде кој цел живот играм игри од близзард.
Така се хакнуело :pos:а како се хакнуело тогаш сите други игри и филмови знаеш ли :pos::pos: што се тие од близард случајно богови да не се и живеат на планината Олимп за да неможе да им се хакнат игрите ццц:pos:
 
Член од
20 март 2008
Мислења
694
Поени од реакции
414
Така се хакнуело :pos:а како се хакнуело тогаш сите други игри и филмови знаеш ли :pos::pos:
Неможе чуек на крај да излезе со тебе. ти или си некој тежок хакер или си многу прост и пробуаш да напраеш реклама на сите за торенти што треба да се регистрираш. Дискусијава е завршена, диабло 3 уште нее пуштена, ни хакната, ни ја има на торент.
 
Член од
10 март 2012
Мислења
11
Поени од реакции
1
Неможе чуек на крај да излезе со тебе. ти или си некој тежок хакер или си многу прост и пробуаш да напраеш реклама на сите за торенти што треба да се регистрираш. Дискусијава е завршена, диабло 3 уште нее пуштена, ни хакната, ни ја има на торент.
Не сум ни хакер ни прост јас сум само Чуек :pos: еј готово крај на дискусија извинете што само сакав да помогнам.ЧАОС
 
Член од
6 март 2007
Мислења
307
Поени од реакции
184
Мислам дека дечкото мисле на бета верзијата што беше хакната пред околу 2 месеца, ја имаше и на замунда али срање беше, еден куп багови имаше дури беше и одвртно за играње.
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
ja nemam anualpass ali zatoa imam beta verzija dobieno taka da si igram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom