Членови кои реагирале на порака #2

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   Hevix

   22
   • Мислења
    12
   • Поени од реакции
    2
   • Поени
    3
  2. Ми се допаѓа

   Azriel

   Simple Man од Скопје
   • Мислења
    1.715
   • Поени од реакции
    1.487
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Nymphadora

   Емоцинално незрело џубре
   • Мислења
    987
   • Поени од реакции
    1.672
   • Поени
    175
  4. Ми се допаѓа

   methMKD

   Евроскептик
   • Мислења
    1.826
   • Поени од реакции
    723
   • Поени
    125
  5. Ми се допаѓа

   Лајто

   • Мислења
    7.387
   • Поени од реакции
    2.396
   • Поени
    180
  6. Ми се допаѓа

   Ilumious

   Патник, педер, поет, администратор, масон 29 од Пустец
   • Мислења
    83.499
   • Поени од реакции
    191.933
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom