Македонците ВТОРИ во СВЕТОТ по гледање ТВ!

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
зошто така збориш..
А1 имаат навистина добра програма!
 
P

PewDiePie

Гостин
И пак втори а? Пу да ти ебам животот!!

Крајно време е да се кренеме на повисоко ниво и да ги извадиме "the big guns".............да ја вратиме на етерот КАСАНДРА!!!!!!!!!
 

Круме

Life, Get One!
Член од
28 март 2010
Мислења
449
Поени од реакции
32
Затоа ја си висам на нет :)

Заради касандра и шехерзад.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Освен што ги гледаме сите вести немој никако да ги заборавиш сапуниците турски, индиски, шпански, венецуелски, хрватски, српски ... ги пополнуваат сите термини, а и со се репризи се таман не за 5 саати, него за 24.

Шо да правaт оние 30% невработени луѓе, ќе гледаат телевизија, битно се подобрува програмската шема во прилог им иде тоа.
Kamo da bea 30 % procenti nevraboteni :vozbud::vozbud:
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Второ нема социјални активности НИКАКВИ.
Има бе социјална активност - си ја раскажуваат Шехерезад, Бандини па политичките новости, де Црн Бумбар - Бел Бумбар срања...
За некои ТВ - то е веќе образовна институција: има програми со религиозен, историски, социјален - општесвен карактер итн како што се вели гледал нешто на ТВ и сега си мисли дека научил нешто и се прави паметен...

Јас си гледам само Кујната на Жизел и the Green Green Grass а понекогаш и К -15 од понудата од нашите медиуми а Discovery Channel и Nation Geographic ми се најгледани од странските.

Ама сепак не сум пред ТВ 2+ часа.
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
Второ а? Од утре да не видим никој надвор, има да рушимо рекорд!
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
И пак втори а? Пу да ти ебам животот!!

Крајно време е да се кренеме на повисоко ниво и да ги извадиме "the big guns".............да ја вратиме на етерот КАСАНДРА!!!!!!!!!
:pos::pos::pos::pos::pos:
Ја мислам дека ние тоа можеме...Да инсистираме да се донесе уште некоја Бандини,Ѓумуш и Лисјата паѓаат..ајмо македонци сложно до врвот.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
да се пофалам дека и јас сум учествувал во креирање на податоциве.. зашто имам апаратче од нилсен што мери гледаност на телевизија :))))
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
да се пофалам дека и јас сум учествувал во креирање на податоциве.. зашто имам апаратче од нилсен што мери гледаност на телевизија :))))
И што не си гледал повеќе време телевизија??? Заради тебе сга второ место сме.
ПРЕДАВНИК......... :pos: :pos: :pos:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
И што не си гледал повеќе време телевизија??? Заради тебе сга второ место сме.
ПРЕДАВНИК......... :pos: :pos: :pos:
:)))))))))))))
Ја дадов се од себе , телевизорот си урла и кога не го глеа никој ... така да.... :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom