Кајгана журка - Club Midnight! (импресии тука, фотки во галеријата) :)

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Бидик, нашиот сервер гуру е убедливо најтапа аплоадирач на сите времиња.
Точно 24 часа (and counting...) му се потребни да префрли фотографии од апарат на нет. :патлиџани:
Не е точно уште нема 24 часови - јас во 5 дојдов дома ... така да стеј тјунд ...
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.111
Дури сеа ми се прибра нетов па да пукнам едно ретро. Собиранка ко собиранка не може да биде лоша. Доцнење први пут на before party-то но special thanx for the crew за чекањето така да све се уклопи као што треба. Бариста као бариста, му доаѓа више као na Back to the future оноа кафулето што се собираше цело племе. Како и да е после чекањето некои 30тина минути на кејот во реконструкција, трупите се упатија во замокот. Bugger не кажувам понатаму оти беше неописиво а и патам од memory deficite поради етанол пероксидот што беше конзумирав. Како што ќе рече еден форумџија: Топоваќа. И така...

Џимеј... следен пат.
 
С

Сатори

Гостин
Сатори,пази што слики праќаш :icon_lol:
Пазам јас ... по сликите се сеќавам на кое место сме биле и со кои луѓе сум правела муабет. :icon_surp:icon_bigg

Едно блиц питање.
Која е цурицава.




Дрп дрп, дрк дрк.
Фак фак.
Не се чепка тоа што е мое!:lut:
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Се изначитав и изнагледав 40 страни...сега ми иде да си каснам од задникот :)
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Пазам јас ... по сликите се сеќавам на кое место сме биле и со кои луѓе сум правела муабет. :icon_surp:icon_bigg
Во една вечер бевме во десет локали да пиеме :pos2:
На крај со еспанола заспавме во балет на сепаре,штета што не дојде да си поспиеш со нас :pos2:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
прашуваше некој за мене? дека ја неможев да дојдам.
 
Член од
20 јуни 2008
Мислења
17
Поени од реакции
2
Нц, првото сепаре у ќУш
Хаха незнаев дека толку бев впечатлива :)))

Топ журче беше! Музиката мора да се пофали, ептен ме погодија :wink:

И дефинитивно треба да бидам поактивна на форумов :smir:
 
M

M del Mar

Гостин
Хаха незнаев дека толку бев впечатлива :)))

Топ журче беше! Музиката мора да се пофали, ептен ме погодија :wink:

И дефинитивно треба да бидам поактивна на форумов :smir:
дури и јас те приметив :wink:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Јас облеков маица и чекав луѓето да доаѓаат накај мене.
Така да, shame on you!
А ти бре? Стигна до пред мене и си замина без да се поздравиш? Шејм он ју! А јас бев и сведок на твоето специфично заминување уз трчање. Ни жена ти не ја запознав. Абе шејм он ју ту!

Лелелеелеле :)
Само јас ја имав честа да играм со Дивајн, фаќуол Дивајн само со мене денсаше, и тоа јас ја поканив :)
Кажи а а а? Па мислам, таква покана не добива секоја девојка и дефинитивно не можев и не смеев да те одбијам! Важно сега знаеш да мешаш на Макарена!:vozbud::back:

Џени беше најсексилава вчера :D
Пак на Џени се врати ма? Нели кажа ја оставаш и продолжуваш швалерај со мене? И ти шејм он ју!:pos2:

За оваа чест чекам Дивајн да искоментира! Ако си бил пијан и си ја газел, наку*чена ќе биде. Само чекам да си каже таа околу ова. Само ако се пожали!:vozbud:
Ау шо зборуваш! Ни ме згазна, ни ме турна, ни ме падна, а ме вртеше и вртешеее:vozbud:

Е ди-џејот, доколку некој го убие, јас ќе му ставам орден за храброст и заслуги кон човештвото на тој човек.
Ди џејот беше супер, шо ви е. Пушти скоро секаков вид на музика, за сечие уво и сечија душа. Јас си се изнаиграв и изнауживав мх, мх, мх!:pipi:

лапаше некој нешто бе?
Од погледот кој го имав пред себе, начекав само еден момент кај што се лапаат две девојки. Не беше без ич, не беше ...:vozbud:

Иначе, опуштена собиранка. Мило ми е што видов доста луѓе што не сум ги видела одамна и што запознав многу мал број нови. Дефинитивно новајлиите на форумов треба да учат како се поминува една собиранка, за нивно добро секако и за нивен подобар провод.
А тие неколку жени што се најавија и не дојдоа ... мамата. Сакав да ве видам ало! Мораше да испаднете шмизли и да не се довлечкате до центар, кога јас ви се завлечкав од Струга по снеговиве? Ах ќератааа!:pos2:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Пак на Џени се врати ма? Нели кажа ја оставаш и продолжуваш швалерај со мене? И ти шејм он ју!:pos2:
Ами те влечам на сепаре до мене ти бегаш :pos2:
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Конечно, еве ме... Немав компјутер ни пред собирачката еуфорија ни после. :( Како и да е, одличен помин, музиката беше на место, ние исто, само разочаран сум од скојпаниве бе, слабо играа и шетаа да шират познанства (секоја чест на исклучоци)... сите по сепариња поседнати. :) Ние тетовчаниве заедно со охриѓаните не седнавме. :)

Годинава најмалце познанства раширив, изглеа пошо поголемиот дел ги знам. Тие па малкуте што сакав да ги упознаам нигде ги немаше, испоседнати по сепариња. :( Ајде, повеќе среќа наредниот пат. :helou: Важното е тоа што журката беше супер, луѓето такоѓе.

До нареден пат... :пивце:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom