New Years Eve Party 2010 @ САЕМ

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.343
Поени од реакции
7.458
Оние кои не стигнале да пишат мејл и слично. Направете им над 500 ден промет на Уан и ќе добиете карти.

Денес плаќав сметки и се помуабетив со девојчицата таму. Видов туце карти и се распрашав за можните начини за добивање.
Дури и пост пејд договор ако продолжиш, не добиваш карта, освен ако со договорот не земеш нов телефон чија цена надминува 500.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
И друга варијанта одговарајќи на прашањата шо се објавуваат секој ден на ѕидот на фан пејџот на One на Facebook се до 31-ви декември.
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Пак да пишеме мејл таму. Оти јас одамна имам пратено, сите околу мене добија повратен, само јас не:D
Не се секирај Ецке ќе добиеш повратен. И јас пратив меѓу првите и уште не сум добил бидејќи нели штотуку стигнатите нови маилови се на врвот на листата во inbox, значи ние што сме пратиле одма нашите маилови се меѓу последните и кај да е ќе ни пратат повратен.

Уште некои 200 маилови останале да се допратат.
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
ај си дед пипол ако не добијам гратис :violent1:
 

M@Ce

Serial Coffee Drinker
Член од
26 април 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Вака...Јас пратив маил неделата, а ми рекоја дека не треба на тој меил па пратив на еден друг понеделникот. Пошто немам фејсбук незнам шо се дешава, повратен маил уште немам добиено, официјално паничам...а и немам план Б. :nesum: до кога беше крајниот рок на праќање меилови? на кој меил точно требаше? а во ONE треба да надополнам 500 денари или да го продолжам договорот :tapp: Help!
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Вака...Јас пратив маил неделата, а ми рекоја дека не треба на тој меил па пратив на еден друг понеделникот. Пошто немам фејсбук незнам шо се дешава, повратен маил уште немам добиено, официјално паничам...а и немам план Б. :nesum: до кога беше крајниот рок на праќање меилови? на кој меил точно требаше? а во ONE треба да надополнам 500 денари или да го продолжам договорот :tapp: Help!
Тие што пратиле меилови до неделата ќе добијат повратен, од понеделник навака не важи. Сега незнам на кој маил ти си пратила за да добиеш карта. Доколку прати на urbandance2010@hotmail.com до неделата, ондак добиваш повратен.

Втора варијанта за карта е надополнуваш 500 денари сметка во One и добиваш 2 карти гратис. :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Sent: Monday, December 14, 2009 7:08:25 PM
To: urbandance2010@hotmail.com

---

Нема уште... ајде ваљда не отишол мејлот у курац негде да се прати :))
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Sent: Monday, December 14, 2009 7:08:25 PM
To: urbandance2010@hotmail.com

---

Нема уште... ајде ваљда не отишол мејлот у курац негде да се прати :))
Хахаха, саат време пред тебе сум пратил маил... :)

И уште чекам, ах меѓу првите сме, а последни ќе добиеме повратни. :) Не праќам више прв. :pos:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
117
Поени од реакции
12
Хахаха, саат време пред тебе сум пратил маил... :)

И уште чекам, ах меѓу првите сме, а последни ќе добиеме повратни. :) Не праќам више прв. :pos:
хехех треба вип влезници за нас бе! како нај хц фанови! :pos2:

to
urbandance2010@hotmail.com
date
Mon, Dec 14, 2009 at 5:48 PM

:(
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Kaде поточно се наоѓа тој бутиок у трговски?
 

МадерФакер

Титл по моја желба
Член од
25 ноември 2009
Мислења
678
Поени од реакции
44
Kaде поточно се наоѓа тој бутиок у трговски?
На приземје кога идеш према плоштад од десна страна. Иначе овие у ОНЕ да си ги јадат ушите ако не ми дадат минимум 2 карти за продолжување на 3 договора. :nenene:
 

M@Ce

Serial Coffee Drinker
Член од
26 април 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
На urbandance2010 пратив после понеделникот...Е шо муабет е, ГРАТИС КАРТИ ама ако надополниш сметка од 500 денари! А јас сум на пост-пејд...таман сеа треба да го продолжам договорот,али џабе, веќе се заебавме цело друштво само другарка ми доби повратен меил.:icon_frow Некои велат дека и на врата можиш да си влезиш фино лепо без карти, ама тогаш зошто би биле фрките со картите... Нова Година сеа во Битола со Next Time на плоштад...јеј :tapp:
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
бојс анд грлс ке се видиме таму, финали добив маил :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom