New Years Eve Party 2010 @ САЕМ

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.093
Поени од реакции
5.738
Абе што е работава? Денес бев у ONE на рекорд, и му викам на тој: "Дечко карти за на саем да не имате?", и ми вика: "Дечко јас за тоа - ПОЈМА немам. Ништо не сме известени. И вчери ми бараа, ама ништо не знаеме". Што е работава може да каже некој? Нели требаше од вчера да има гратиси во ONE?
 

Satellite

Digital Dance DJ
Член од
25 декември 2007
Мислења
321
Поени од реакции
115
OK, znaci pak ke povtoram, i na facebook i sekade kazavme, nasheto delenje na gratisi nema vrska so ONE. Nas gratisite ne ni se delat vo ONE, nas gratisite ni se delat na druga lokacija. Tie sto ispratile mail na mailot koj go dadovme, ke dobijat povraten mail sto kako i kade. ONE ke se pojavat naknadno sto kako za gratisite od nivnite prodavnici.
Nikoj nikade ne spomnal deka gratisi ke ima vo ONE (bar tie sto se isprakjaat na nashiot mail).
 
Член од
16 март 2009
Мислења
187
Поени од реакции
76
ONE Ви подарува влезници за големиот новогодишен хепенинг во Метрополис арената i XALA 2!

Искористете една од следните можности и бидете дел од најдобрата новогодишна журка. Добијте 2 бесплатни влезници на еден од следните начини:

* со купен производ или дополнет при-пејд кредит во вредност над 500 денари во продажната мрежа на ONE и ONE то ONE
* со секое обновување на постоечкиот или склучување нов пост-пејд договор за една од услугите на ONE

-vleznicite se dostapni vo site saloni na ONE

-prezemeno od Event-ot

Po se izgleda, bezpari nema da e, kje mora da se dade nad 500 denara.. za gratis...
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Епа коа не си пративте мејл тоа е :D
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
На страната од One на фејсбук секој ден има наградно прашање, првите 20 шо ке одговорат точно добиваат влезници, секој ден...
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Леле и јас пратив меил а уште ми нема стигнато. Па ајде веќе :pipi:
 
П

Паган-др

Гостин
Мене ми стигна меил :хура:

Утре одам да го земам.
Идентификација: слободна за автобус :)
 
D

DartWader

Гостин
Ни мене ми нема стигнато меил сеуште :( До кога треба да заврши праќањето на меилови ?
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Дечки меилови се праќаат, значи тие шо пратиле последни нив прво ќе им стигне, како шо им стигнал меил у сандаче нели последниот стигнат е прв у сандаче и така им враќаат. И за сите нив идентификациски код да се пише треба, не е лесно да се пратат над 2000+ меила.
Ја пратив меѓу првите и уште не ми стигнал повратен, дур стигнат до мене ехее ќе се изначекам. :pos:
 

violet

<3 SwEeT DaRkNeS <3
Член од
17 јуни 2008
Мислења
99
Поени од реакции
7
За тие што не напишале име и презиме ке има повратен маил?
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
И мене ми стигна. Утре треба да идам да си ја зеам. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom