Членови кои реагирале на порака #1

 1. Ми се допаѓа

  children

  22
  • Мислења
   68
  • Поени од реакции
   41
  • Поени
   30
 2. Ми се допаѓа

  kokcidioza

  • Мислења
   60
  • Поени од реакции
   38
  • Поени
   55
 3. Ми се допаѓа

  beautifull liar

  • Мислења
   329
  • Поени од реакции
   130
  • Поени
   90
 4. Ми се допаѓа

  blacky

  • Мислења
   377
  • Поени од реакции
   279
  • Поени
   110
 5. Ми се допаѓа

  Kikimikiriki

  • Мислења
   85
  • Поени од реакции
   42
  • Поени
   15
На врв Bottom