Каде може да најдам? (Општи прашања)

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Ako e nekoj poupaten, da mi dade informacija, kade vo skopjevo moze da se trenira, ili ima nekoe ucenje kako samurai-te, ondosno ima li takvo ucenje, i kade moze da se treniraat vestini slicni na samuraite
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Каде во Скопје можам да тренирам пинг понг, име на некој пинг понг клуб?
Во Ѓорче, во Партизан салата има клуб што тренира. Еден другар од клас таму тренира. Ќе го прашам кога имаат тренинзи шо како и ќе ти пишам.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Ми треба помош. Сакам да си отворам онлајн сметка а појма немам како иде тоа. Не ми е битно дали AlertPay, Moneybookers итн. Ќе може ли некој да ми препорача и да ми каже како оди постапката ама детално, пошто јас немам веза. Не ја отворам за да купам нешто, туку да ми пратат пари на неа. Иначе, моментално имам картица од Стопанска банка и од ТТК.
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Каде во Скопје можам да тренирам пинг понг, име на некој пинг понг клуб?
Јас знам дека во спортски комплекс Борис Трајковски има сега отворено нешто ново такво, провери види.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Продавница каде што се продаваат маици/блузи од рок/метал бендови? и отприлика цена ако знаете:)
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Продавница каде што се продаваат маици/блузи од рок/метал бендови? и отприлика цена ако знаете:)
.....има една продавничка во Лептокарија....не ми текнува на името....но гледа према Партизанска и неможеш да ја промашиш....имаат маици...беџови....и останати стварчици за метал и рок фанови
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Каде можам да ги купам тестовите за полагање на возачка дозвола ? Име на книжарница ...?
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
.....има една продавничка во Лептокарија....не ми текнува на името....но гледа према Партизанска и неможеш да ја промашиш....имаат маици...беџови....и останати стварчици за метал и рок фанови
Influence ја знам продавничката али цените таму им се нездрави:uvo:

Некоја друга продавничка да не знае некој?
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Некој да пише ако знае ценовник на патики од некоја наша продавница ? Барам од Орка, ама ми ги дава само патиките, без цени. Де ќе ве молам... :)
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453


Да се продаваат некаде вакви маички ^ видел некој ? : )
поздрав.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom