Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Знае ли некој дали може да најдам негде на нет,или ако има некој да ми прати,анализа на песните од Бели Мугри: Денови,Копачите,Тутуноберачите,Ленка и Селска Мака...ако има некој или знае кај може да најдам нека ми пише по ПП или нека постира овде:toe:.. ми треба за утре.. фала однапред:smir:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Некоја семинарска за работа на некоја фирма....... Било каква фирма нека биде, само нека биде објаснето како работи ова она, и кои програми на компјутерот ги користи, јас ке сменам име шо треба
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
:helou:Ми траба некој соств за "Не е се во парите, а сепак го вртат светот" .
Фала однапред.
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
ке можи да ми го пуштиш материјалот за црноризец храбар
 
Член од
14 мај 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако има некој семинарска у вези со пропажање на фирма у МК и една за странска фирма, стечај нешо...плс кажете ми у ПП, Итно.
 
Член од
17 октомври 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
Дали можеби некој има нешто за примена на детерминантите од втор и трет ред? Не мора да е цела семинарска ми треба само за нивната примена. Благодарам однапред.Поздрав
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Potraži rad ovde..

MATURSKI, SEMINARSKI, DIPLOMSKI, MASTER RADOVI..IZRADA RADOVA I PREVODI!

Bez obzira šta vam je potrebno, mi smo tu za vas! Prevod materijala sa stranih jezika ili na bilo koji strani jezik, prekucavanje materijala, izrada radova svih vrsta, seminarskih, maturskih, diplomskih, master radova, eseja, tutorijala... Naš tim www.maturskiradovi.net je sastavljen od stručnjaka svih oblasti, magistara, inženjera, doktora, spremnih da i u najkraćem roku pripreme i najteže radove.
Naš rad obuhvata izradu seminarskih, diplomskih, maturskih, magistarskih radova na srpskom, hrvatskom, francuskom, španskom ili engleskom jeziku iz svih oblasti..​

Izrada seminarskih, maturskih, diplomskih, master, mba i drugih stručnih radova na zadatu temu;
Biznis planova i investicionih programa;
Powerpoint prezentacija;
Word dokumenata i obrada teksta;
Excel kalkulacija;
CV, motivaciona pisma, propratna pisma, ugovori i ostali poslovni dokumenti na srpskom, hrvatskom, engleskom ili francuskom jeziku.
Prevodi tekstova sa engleskog, francuskog..



Izrađujemo radove za BiH, Hrvatsku, Srbiju, Crnu Goru, Sloveniju, Makedoniju..​

Radimo na ijekavici, ekavici i hrvatskom jeziku, takođe radimo prevode tekstova sa engleskog, francuskog, italijanskog....​

Posetite nas na nekom od naših sajtova ili nam pišite na mail:
maturskiradovi.net@gmail.com

Dostupni smo vam 24h 365 dana u godini!

7 GODINA TRADICIJE SU DOKAZ KVALITETA NAŠEG RADA I KVALITETA NAŠEG TIMA, ZAHVALJUĆI TOME SMO POSTALI APSOLUTNI LIDER, STEKLI UGLED I PREPOZNATLJIVO IME!

orca1.jpg
 

DejanB.

Се залетувам...
Член од
20 декември 2009
Мислења
506
Поени од реакции
14
Ке може некој да ми најде или напише состав од 200 до 250 зборови тема:Панонски легенди,Кирил Охридски и Црнорисец храбар ми треба за во понеделник за писмена,фала.
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
луѓе ми треба состав за тема Долгот во делото пустина ( Ѓорѓи Абаџиев ) искажано преку ликовите Арсо и Глигот
ако случајно има некој нека го стави или нека каже кај има матријал па јас ке си напишам
 
Член од
11 март 2010
Мислења
46
Поени од реакции
1
Ве молам ако некој има добар сосав за ПУСТИНА или КРПЕН ЖИВОТ нека ми пратит плссс итно е :)
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
некој нешто за кирил пејчиновиќ - слово за празниците
што е можно побрзо
 
S

smart ass

Гостин
А да ги читате делава литературни најарно,нејсе тоа е уметност,па и така ликовите да ги опишете според вас..зарем тешко е???...многу губите...многу:toe:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
Дајте некој ако има некоја семинарска за Купување преку интернет ве молам мн ми е итно. За возврат кажете било која тема од Економија гарант можам да ви помогнам :)
 
Член од
17 мај 2010
Мислења
217
Поени од реакции
27
Да ми каже некој каде и дали има напишано нешто овде за Славко Јаневски и Улица ако има нешто нека ми кажат на која страна е да го про4итам ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom