Порака до бившите

Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.646
Поени од реакции
13.104
Keep going... Don`t turn back `cause it is harmful for the both of us...I wish you all the good luck in the world.
 
Член од
12 февруари 2008
Мислења
323
Поени од реакции
4
срциња сте но сега сум на друга
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Се најдобро и најубаво. Сакам да успееш во она што го работиш, колку можам ќе ти помогнам..сепак сме и пријатели.
Дознај што сакаш и биди среќен како што сум јас сега.:back:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Не е порака у стил пцуење,ти посакувам се најлошо и слично(иако треба и те како да го пцујам и да му посакувам се најлошо),туку еве само една благодарност да искажам до бившиот:

Фала ти што ме научи на една лекција (море илјада беа,ама да ја издвојам најважната) а тоа е дека секогаш треба да си донесувам одлуки спонатно,со памет у глава и ако има и најмали ситници што го попречуваат патот да чекам да се расчистат па да стапам у врска,за да не ме снајде истото што ги снашло некои други заради мене и да не стапувам во врска со некој што не го знам карактерно.Фала уште еднаш.

И следен пат да се пазам од психопати де,фала и за тоа,не се заброрава :)
 

Ganimed

La Petite Seduction
Член од
18 јули 2008
Мислења
303
Поени од реакции
18
ufffffffffffff, ama ste fini:nesum:

keif mi e da idam u teatar, mnogu mi e keif

u kontekst

vikaat deka koa ke otkachish zena, ke te mrzi cel zivot

well guess what

ne si u pravo

I'm no better than the ones before me-by the way
What made you think you'd have it your way?:baeh:
 
Член од
31 март 2008
Мислења
2.504
Поени од реакции
1.720
Don't fuck with me any more bitch, cause I'll fucking tear off your fuckin' ass and stick a snake in it!

you gonna leave me a? no body does that to me!
I hope you'll never see a dick bigger than 2 cm in your fuckin' annoying life anymore!

fuckin' bullshit!
 
Член од
13 август 2007
Мислења
672
Поени од реакции
19
ја би му пишала.... не не би му пишала, многу сакам... ама нема смисла...
иде вака
иииј не знаеш колку ми е ќеф шо се отараса од тебе. најди некоја друга шо ќе сака предвреме уште на првио месец да слуша како ќе и биде кога ќе и бидеш маж....ух јака и душа... ам да... уште нешто, најсреќна на свет сум шо сеуште не слушам: дома имам алишта дизел оригинал за извоз, имам пари, ќе одам за франкфурт ќе станам богаташ ќе имам мерцедес вака онака..... и не... и ако го добиеш моооожда некад тоа... молим те не ми се јавувај оти не сум ја таа шо ке се пале на тебе НЕКОГАШ... пошо срце, искрено... НЕ МЕ ПАЛЕШЕ НИКОГАШ!!!!
 

*LiL Mermaid*

part of our world...
Член од
3 јули 2007
Мислења
352
Поени од реакции
6
glupo edno dete,znaj ednas vo zivotot sto sakas..aj sea ostaj me da si prodolzam dalje BEZ TEBE...zaboravi me! KOPUK!
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Milo mi e so te zapoznav i so mi odrza lekcija koja sto ke ja pametam cel zivot, ti si mi najdobroto no istovremeno i najlosoto nesto sto mi se slucilo no sepak ne te mrazam.
Ti prostuvam za se i znam deka samo taka moze da te zaboravam polesno, vsusnost veke i te zaboraviv no ne vo celost.
Nemam sto da ti kazam osven fala za se dobro i se loso bidejki so dobroto me napravi srekna a so losoto mi pomogna da naucam kako da se boram vo zivotot no pred se za sebe i mojata sreka.
Zatoa fala za se i ti posakuvam se najdobro bidejki sekoj zasluzuva
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Имам книга да ти вратам, ама прво оди кај Маја книгата.
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Знаеш кај да го пратиш бе Псај :)))

Се шо иам да кажам, Клајв Овен во Клоусер веќе го кажал.
 

}I{BuTtErFlY

You want ME
Член од
21 февруари 2006
Мислења
765
Поени од реакции
14
аман престани да звониш и психички да ме малтретираш....:uvo:...аман не оставај дамка на убавите нешта кои ги поминавме заедно....научи да продолжиш без мене...!!!!
 
Член од
23 март 2007
Мислења
2.370
Поени од реакции
61
Еми, еве вака....Sorry, што толку те издигнав и те претворив во она што сум сакала да го имам:jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom