Долгокоси или келави момци?

*MajA*

I love myself...sometimes I don`t
Член од
22 април 2008
Мислења
215
Поени од реакции
8
среднокоси :vozbud:

среднокоси :vozbud: не сум против долгокосите ни пак келавите, но сепак вкусот е индивидуален и зависи на кој како и што му стои :pipi:
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
Девојки ај не се лажејте, ништо не зависи од косата... Може да има коса до гзот и вилица ОМБРЕЛА :) и тн.

Мене цимерот од Дагестан ми е секси без коса :smiz: .
 
Член од
18 јуни 2008
Мислења
6
Поени од реакции
0
секој си има различен вкус,а може на некој да му стои и долга коса и ќелав ако е убав:pipi::pipi: хехехеххе
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Ни долгокоси,ни ќелави.
Златна средина.
:vozbud:
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Не сакам со долги коси ич, многу ми се ко несредени (со извинение ако некој има). Ама не сакам ни ќелави, со кратка коса:pipi:
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
А да прашам ако може, дали имате претстава колкав процент од машките се или ќелави или со долга коса најмалку до раменици?
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
абе баш денес гледав на Pink еден млад ваљда беше од оние на Гранд со плава коса така со шишки настрана некако...ак го знајте кажете како се викат зш неам појма :D е такви ко него кај мене успевет
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
абе баш денес гледав на Pink еден млад ваљда беше од оние на Гранд со плава коса така со шишки настрана некако...ак го знајте кажете како се викат зш неам појма :D е такви ко него кај мене успевет

Веднаш да изгасиш тоа пинк, тоа врши само дегенерација на товјот млад 15 годишен мозок
 

Sturmgewehr

gadget
Член од
9 март 2008
Мислења
537
Поени од реакции
35
А да прашам ако може, дали имате претстава колкав процент од машките се или ќелави или со долга коса најмалку до раменици?

da u pravo si samo deka kelavi ima pojke od dolgokosi posto kelavosta e mnogu cesta pojava, a koga sme kaj dolgite kosi ne mnogu luge ja rastat kosata dolgu 70% drzat credna kosa posle drugite se so nekoj otkacen vid frizura ili kelavi ili dolgokosi.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Ќелави, али не природно, као со bald spots и слично.

Најбољи-кец и брадиче.:vozbud:
 

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Ejhaaaaaaa, ja citam temava i hranam ego..:)
Taman sakav da ja skratam kosata, ama.......

p.s. ovie od poslednava stranica ne mi se reper :pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom