Вашата најубава вечер...

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.618
Поени од реакции
10.875
Тешко е да се издвои :) ама најтопови пред неколку години за 1ви мај во љубаништа :helou:
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Koga se rodiv.
Cek, denski se rodiv.
Dobro, izgleda nemam najubava vecer.
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
2. 6. 2007, веројатно, ако веќе треба да издвојувам.
Не беше толку битна личноста колку што беше убаво чувството:).
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Во Бизар на пиво отидов со него, после 3 месеци неглеање, караници, мачнини...си направивме најубав муабет, се смеевме, и на крај ме испрати до дома, како и секогаш, ме гушна и се беше ок...Не знам, не беше толку посебно, колку што беше така...Наше, убаво, како реунион:)
 

samantha

who's tha boss?
Член од
16 октомври 2007
Мислења
196
Поени од реакции
1
Vecera pokraj moreto so tivka muzika vo pozadinata,slabata svetlina od svekite go otslikuva tvoeto prekrasno lice a veterot si poigruva so tvojata kosa.Ti stoese pred mene i celiot svet dusevno gol.Crvenoto vino gi rasplamti nasite tela i jas te imav.Za posleden pat te imav...
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Вчера еј. А вака кога ќе размислам уствари не беше ништо посебно, а уствари беше најпосебно.

Ем јакната ми замина за Струмица, па мораше да ме топли на ладничкото.
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
17
Поени од реакции
12
пакога последен пат бев мк ме однесе на едно баш романтично место оган запалено,вино јагоди и чоколадо мммм........дефинитивно вечер што нема да ја заборавам никогаш
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Не можам да одвојам една вечер, ама еден од најпосебните моменти ми беше на 12 мај прошлата година, кога запознав една прекрасна личност која и ден денес ме исполнува.
 
Член од
17 мај 2008
Мислења
75
Поени од реакции
0
Ланскиот цел одмор ми беше со најубави вечери и мислам дека сите ми останаа во сеќавање!сега тој човек со кој си ги поминував вечерите е мојата најголема љубов:wub:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Една вечер во парк...
И една вечер кај него дома... Детали не откривам :)
 
Член од
9 јуни 2008
Мислења
91
Поени од реакции
1
Секој момент поминат со неа беше благословен и прекрасен...не можам да одвојам ни еден момент а да не прам муабет за една вечер....знам дека најтешко ми беше кога се разделивме...и сеуште ми е....зошто не може да се врати времето назад....
 
Член од
11 мај 2008
Мислења
82
Поени од реакции
2
Еј дечки стварно многу добри текстови имате напишано ...... извинете ама јас неможам да напишам ми буди многу спомени на кои несакам да се навраќам ...ок...... поздрав до сите..............
 

*MC*

Печурче
Член од
26 февруари 2008
Мислења
344
Поени од реакции
0
Си седевме кај него дома, тој имаше земено филмчиња (романтични), јадевме пуканки и пиевме вино, колку романтична атмосфера имаше направено само за мене.....има и мноооогу други, кога си седиме цела вечер и само се гушкаме па ми кажува колку ме сака.....:wub:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom