Како ви е поубаво - со кондом или без?

Blue_Boy

THE WAY I AM
Член од
29 октомври 2009
Мислења
345
Поени од реакции
33
Не сум пробал,али 100% е боље без кондом.
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.313
Поени од реакции
2.834
Без кондом за мене е далеку подобро. Само со некоја првпат или несигурна ставам со девојка не.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.901
Поени од реакции
1.527
Пошто сум невин, неможе да коментираме за сексот како чин.
А пошто сум дркал на бугарки од балканика со куртон, а без куртон го дркам секој ден по 2 пати минимум, мислам дека без куртон е боље пошо куртонот е мрсен и смрди на лаксатив.

Edit: Според постов многу ќе мислат дека сум манијачиште, ама не сум кој сака да се увери нека побара е-пошта за контакт. :salut:
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Значи македонска работа да мешаат баби и жаби. Како ви е поубаво, не како ви е побезбедно. Освен ако тоа поубаво не подразбира цел збир на психолошки околности.
Многу нормално оти далеку поубаво е без. Многу нормално оти побезбедно е со.

И ако има некој кој искрено изјавил оти поубаво му/и е со кондом нека прими најискрено идиотско смеење во лице од мене.
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.985
Поени од реакции
561
Nikako bez kondoma svidja ti se ta aroma. ( Juice - Javlja mi se) :wink:

Без кондом ми е поубаво ама јас си знам, 15 ДЕНА и каснеше, 300та филма ми се свртеа во глава. Кога ми кажа дека и дошло бев најсреќниот човек на плантевa.:)


Затоа од тогаш Дурекс Тингл си користам, и немам грижи ама па 100че едно пакетче... бричење на суво ...месечно (400-500ден.) за кондоми давам.:pipi:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Nikako bez kondoma svidja ti se ta aroma. ( Juice - Javlja mi se) :wink:

Без кондом ми е поубаво ама јас си знам, 15 ДЕНА и каснеше, 300та филма ми се свртеа во глава. Кога ми кажа дека и дошло бев најсреќниот човек на плантевa.:)


Затоа од тогаш Дурекс Тингл си користам, и немам грижи ама па 100че едно пакетче... бричење на суво ...месечно (400-500ден.) за кондоми давам.:pipi:
Izvini za u oko evo ti paloma (Продолжение од јавлја ми се:))
Иначе сите шо пробале со кондом и без викат дека е поубаво без кондом, не сум пробал без кондом валјда поубаво е:).
 
Z

Zona Pelucida

Гостин
Глејте ја рекламава па тврдете дали секс без кондом е боље!
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
А ти почни да се сексаш па тврди обратно.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Edit: Според постов многу ќе мислат дека сум манијачиште, ама не сум кој сака да се увери нека побара е-пошта за контакт. :salut:
Леле богати, дај е-пошта жити све, све те мислам мањачиште, молимте дај поштата да ме разувериш, како ќе спијам вечер, смилуј се.

На темава, одговорот е јасен. И јас, како и другите грешници, иако свесна за можните последици, понекогаш се препуштам на бунилото и страста и се дрзнувам да си дозволам вакво слатко задоволство, после кое ретко се спие мирно. :)
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Прашањево јако ептен.
Како е подобро туширањето на пример?
Ај да се бањаме облечени за да не не фати промаја:nenene:
Уствари,секој со свој памет:helou:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
И ако има некој кој искрено изјавил оти поубаво му/и е со кондом нека прими најискрено идиотско смеење во лице од мене.
Што мислиш за долги врски (и релативно години старост),дали користат кондом или дали има потреба од него?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
А пошто сум дркал на бугарки од балканика со куртон, а без куртон го дркам секој ден по 2 пати минимум, мислам дека без куртон е боље пошо куртонот е мрсен и смрди на лаксатив.

Edit: Според постов многу ќе мислат дека сум манијачиште, ама не сум кој сака да се увери нека побара е-пошта за контакт. :salut:
Стварно си мањак али неспособен, јас дркав (ко бев невин) по 4 пати дено минимум.
Два пати дено дркав ко спиев, во сон, или ако бев тешко болен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom