wot
Поени од реакции
26.965

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Те видов на летт дека го имаш гледано Candy и 5 ѕвезди си му ставил. Уште ја држи истата оцена? Мене ептен добар ми беше, таков мрачен и депресивен наркомански, ептен спротивно од она што ќе си помислиш кога ќе го видиш тоа драма/романса и постерот.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: wot
  wot
  wot
  Da, uste go sakam tolku. Filmot epten mi e pri srce a i so mnogu znacenje. Poso uvek sme naj kul lugeto u mcdonalds so devojka mi. :cool:

  A i ledger e car a i si ima atmosfera, dolovuva toa so treba. Toj, trainspotting i requem u 5to odd da gi pustaat kako lektiri. Za traumi da imaat decata.
  Хоуп
  Хоуп
  Даааа.. Среќа моја што го најдов :D
  K
  Zdravo Wot.
  Vidov deka imas persijka.
  Ti pisav I LP.
  So sto ja hranis me interesira? Dali ja sterilizira?
  Pozdrav
  Се солидаризирав со тебе, влегов во walking dead и ги исчитав сите постови уште пред да ја гледам епизодата. <3
  Lele isto lani mi se desi, bas gleam u moviespottin 2015, pa posle bitch bese za popravanje, poso me nervirase taka da stoi

  Немој да ми кажеш дека рачно си пишувал броеви а не си користел ексел?
  wot
  wot
  pa... da, toa bese poentata na temata, da mavnam od doma listata, po 5 obicno postiram, ne e mnogu kucanje :D
  Anon
  Anon
  Чепкај го Ексел, боговски програм е за вакви работи. Скоро за сите работи што мислиш дека треба рачно да се прават и нема теорија да има полесен начин, всушност можат да се направат полесно. И на reddit excel многу помагаат.
  Gledase horace and pete?
  wot
  wot
  samo dve tri epizodi, do kaj se, dobri se?
  Hurin
  Hurin
  Do 4ta sum jas,vtorpat gledam, 10 vkupno
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom