Recent Content by Vlatko Jordanoski

 1. Vlatko Jordanoski

  Фан Клуб: Борусија Дортмунд

  90 минути излет во Мадрид, па прошетка до Лондон ;)
 2. Vlatko Jordanoski

  Фан Клуб: Борусија Дортмунд

  Уште 180 минути... :)
 3. Vlatko Jordanoski

  Совети околу мотоцикли

  А на доктор ко ќе одиш не му викаш остајте сам ќе се прегледам? :)
 4. Vlatko Jordanoski

  Совети околу мотоцикли

  Па ќе си купиш. Џилера,Априлиа,Веспа,Пјаџо :) инаку масло и работна рака секаде се плаќа, никој не работи без пари :tapp:
 5. Vlatko Jordanoski

  Фан Клуб: Баерн Минхен

  ај да ви стој и годинава :salut:
 6. Vlatko Jordanoski

  Камиони

  wow..
 7. Vlatko Jordanoski

  Paypal во Македонија

  Играјте си "хакери" со кредитни картички и пак ќе можете да порачувате од интернет, не :aplauz: и после кој ви е крив?
 8. Vlatko Jordanoski

  Помош за нов автомобил

  хахахаха замисли 90% попуст да ти дадат :pos2:
 9. Vlatko Jordanoski

  Dacia Duster - Најефтиниот теренец на пазарот

  Дачија, купи ја, па плачи ја :kesa:
 10. Vlatko Jordanoski

  Максимална брзина со која сте возеле моторно возило?

  Што добиток си видел на тој пат? --- надополнето --- инаку макс имам возено 50-55 незнам точно пошто до 2ра менувам само,не знам 3та и нагоре :toe:
 11. Vlatko Jordanoski

  Камиони

  за кумплуг, пошто во склоп на мењач ние го сметаме тука на работа :)
 12. Vlatko Jordanoski

  Камиони

  Број 1 се и според мене :)
 13. Vlatko Jordanoski

  Камиони

  Novite menjaci se polosi od starite.. na tie kilometri neizbezno e da smenis potisna lamela i viluska, a i vredi posto ne se skapi kako porano. Za 500 evra mozis da gi zamenis tie samo neoriginalni, a originalni se preku 1000, samo im gi ostavas starite.
 14. Vlatko Jordanoski

  Камиони

  Јас сретнав, увезовме 5 волва еуро 3 пред 10 месеци, и беа доста поскапи од Сканија. Сканија R модел еуро 3 е скоро иста цена пошто тие одат од 2005 па нагоре, но ретко ги пошто излегуваат повеше еуро 4 или 5 на тој модел. Поздрав
На врв Bottom