Recent Content by Vatren

 1. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  За нанесена душевна бол поради свеЦката пандемија која предизвика финансиска криза бо неговиот клуб.
 2. Vatren

  Serie A 2021/2022

  Не мораш да ги отпишеш, они сами ќе се отпишат. Селски клуб.
 3. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Не знам зашто ги бараше у други клубови, кај нас ги имаш на претек. Кондогбиа, Габигол, Жоао Марио.
 4. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Факт: имаме послаб тим, но подобра игра од лани. Дали подобрата игра ќе донесе титула, ќе збориме у мај.
 5. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Шкринијар буквално беше спакуван за 40М, само евреиве не сакаа да платат.
 6. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Само бантер ера за вас, инаку никако сложни не сте. :D
 7. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Каков лик е овој Дармиан еј… И лани едно 2-3 гола даде за победа, и годинава еве го пак. Уште стојам зад тоа дека Инзаги треба да проба со Дармијан лево и Дамфриз десно, кога овој ќе се бетонира у стартни 11.
 8. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  И со Верона и денес страшен фудбал играат у второ после никакво прво полувреме. Симоне добар.
 9. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Аман бе Лаутаро…
 10. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Мора плата да се земе, штанцај ги из кеца у двојку.
 11. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Сеа талисманит Весино ќе влезе и ќе ги посереме.
 12. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Судијава ја изгуби утакмицата.
 13. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Без Дамфриз и Димарко у стартна. Ах бе..
 14. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  Ќе квичи вечер Влахович ко јагне на Ѓурѓовден.
 15. Vatren

  Фан Клуб: Интер

  И тоа сам потегнал иницијатива за продужување на договор. По мене он ја заслужува капитенската лента следна сезона дури повеќе и од Барела.
На врв Bottom