Vatren's latest activity

 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Джонтра Вохохолта во темата Serie A 2021/2022 со Хаха Хаха.
  Медови, мх мх мх, аднати со брзина на светлината. :ljubove: ФОРЦА ВИОЛА!!!!!!
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на џимеј во темата Serie A 2021/2022 со Љубов Љубов.
  Види го @Scirea објави едно 5-6 слики од типката, намерно не пушти линк па седнав да ја гуглам со имиџ срч во обид да прокрастинирам, ми...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Syn во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Не е мала работа вака да им свртиш на виолетовиве, нарочито после такво очајно прво полувреме, 90% заслуга за триумфов тука конкретно...
 • Vatren
  Vatren одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Каков лик е овој Дармиан еј… И лани едно 2-3 гола даде за победа, и годинава еве го пак. Уште стојам зад тоа дека Инзаги треба да проба...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Джонтра Вохохолта во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Како би ги тепал Барела Брозовиќ и Чалханоглу за тој немоќ у првото полувреме. Гарант ги переле на полувреме у соблекувална. Не може бе...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Serie A 2021/2022 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Многу е моќен овој голем Интер бабани мои. Тргна Виола на ура ама имаше сила само за едно полувреме. Да имаше уште 10 минути ќе примеа...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Дај бе не се срамете со вакви коментари у пичку матер, гледам и Тролејбус смара по темиве чист пенал не досудиле над Дамфрис, аман врска...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Io Sono Interista во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Каде се Syn и Џонтра што промашуваат натпревари во вечерен термин, да не шверцуваат мигранти од Афганистан? Не ми текнува друга причина...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Sky* во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Какво педерско смеење на Аусило, после голот на Џеко. :)
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ти брат и пред и после војна се бламираш. :D Аман со оризарите, Броз и Перишиќ, секоја утакмица истото го трубиш. Глеаш ваљда дека...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Io Sono Interista во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Реално, небитно е со кого играме, битно е како ќе одиграме. Се е до нас, се уште сме најдобри во лигава. Кога не ни играат пресинг ги...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Nik20 во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  5 пати поубав фудбал играат со Симоне отколку со Контехехехе. Има ритам, има игра. Тоа со Конте беше очобол, дерби не сакав да гледам...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на loophole во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ова е покажување карактер од цел тим. После такво прво полувреме, вака рутински да ја добијат утакмицава во второ е одлика на сериозен...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на _The Great_ во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Браво за Инзаги и измените, ги осети точно на време, посебно Барела што го повлече. Не убија во прво ама јасно беше дека во второ ќе...
 • Vatren
  Vatren реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Хаха Хаха.
  Све е осетено и допрено, пејзаж од бламчиња. :D
На врв Bottom